Аналітик розповів чи спрацює “план перемоги”

Український план перемоги не є одномірною стратегією, він складається з кількох різноманітних елементів, які мають різні завдання та призначення. Як зазначає голова правління Центру прикладних політичних досліджень “Пента” Володимир Фесенко, кожен з цих пунктів спрямований на вирішення конкретних військових, політичних і економічних питань, що стосуються майбутнього України.

За словами Фесенка, президент Володимир Зеленський уже окреслив чотири основні пункти та один додатковий у плані перемоги. Важливим аспектом є те, що кожен з цих пунктів передбачає своєчасне виконання і має індивідуальну роль. Одним із головних пунктів є питання постачання зброї для України. Як свідчить аналітик, список видів озброєння вже визначений, і деякі його позиції можуть бути виконані найближчим часом.

Зброя та військова підтримка

Один з ключових пунктів стосується військової допомоги. За словами Фесенка, існує велика ймовірність, що певні види зброї надійдуть в Україну в найближчих пакетах допомоги. Однак не всі види озброєння доступні негайно: деякі з них потребують додаткової підготовки або навіть виробництва спеціально для України, що може тривати до наступного року.

Політичні та економічні рішення

Фесенко також відзначив, що реалізація окремих політичних та економічних пунктів залежатиме від зовнішніх партнерів, зокрема, від підтримки Конгресу США. Один з пунктів плану передбачає продовження військової та фінансової підтримки України, що потребує відповідного рішення американського Конгресу. На думку експерта, деякі питання можуть бути вирішені вже за наступної адміністрації президента США, тому процес реалізації цього плану розтягнеться на кілька місяців або навіть років.

Далекобійна зброя та стратегічні удари

Серед важливих тем, які активно обговорюються на міжнародному рівні, є питання завдання ударів по території Росії далекобійною зброєю. Як стверджує Фесенко, це один з ключових пунктів українського плану перемоги, і про це ведуться перемовини не тільки між Україною та США, але й між США та Великою Британією. Очікується, що ця тема буде однією з головних на зустрічах президентів Зеленського і Байдена.

Міжнародна підтримка та саміт миру

На думку Фесенка, надзвичайно важливою є також робота з лідерами країн Глобального Півдня у контексті запрошення на другий саміт миру. Україна прагне активніше просувати свої інтереси та позицію щодо завершення війни, зокрема серед держав, які можуть мати вирішальний вплив на міжнародну спільноту.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Мобілізації вчителів не буде: уряд пояснив, хто має право на відстрочку

Педагогічні працівники, які перебувають на військовому обліку, не підлягатимуть...

Зустріч Зеленського з Путіним у Кремлі назвали можливою: що сказав Пєсков

У Кремлі заявили про потенційну можливість зустрічі президента України...

5 мільярдів через “Айбокс Банк”: як Альона Шевцова стала тіньовою королевою гемблінгу

Ім’я Альони Шевцової (раніше Дегрік, Потоня) стало синонімом тіньового...

Нардеп Гончаренко закликав розпустити ТЦК

Народний депутат Олексій Гончаренко закликав розпустити територіальні центри комплектування...

У Києві зафіксовано найбільший за останні роки спалах гепатиту А

У київському мікрорайоні Відрадний зафіксовано масштабний спалах вірусного гепатиту...

Хореограф Дікусар згадав телеведучого Неліпу, який загинув на фронті

Відомий український хореограф Дмитро Дікусар, який нині служить у...

Фірма з мізерними доходами отримала держзамовлення на 50 мільйонів

Тендер на виготовлення тимчасових надгробних споруд для Національного військового...

Тарифи ростуть: які комунальні послуги подорожчали найбільше за рік

В Україні за останній рік суттєво зросли ціни на...