Арестович порадив Путіну, як завоювати Україну

У світлі недавніх висловлювань відомого російського політичного аналітика Михайла Арестовича, російські влади мають намір змінити свій підхід до України. За його словами, для успішного “завоювання” України Росії слід визнати українців як “окремий народ з давньою унікальною культурою” та призначити Київ “святим центром”.

Президент країни-агресора Росії Володимир Путін міг би перемогти в конфлікті в Україні “в три ходи”, але йому бракує геополітичної гнучкості. Таку заяву зробив колишній радник глави Офісу президента України Олексій Арестович під час бесіди з Юлією Латиніною.

Арестович зазначив, що це завдання можна виконати досить просто. За його словами, Путіну потрібно лише сказати: “Дорогі українці, безсумнівно, ви не ми і є абсолютно унікальним народом з давньою, унікальною культурою. Більше того, ви є нашим початком, ви наші молодші брати, тому Київ завжди буде для нас сакральним та святим центром. У знак цього я знову відкриваю кафедру української культури, 300 українських шкіл та 80 українських бібліотек.”

Далі Арестович продовжив, що Путіну варто запропонувати кожному українському офіцеру, який переходить на бік РФ, підвищення на один ступінь і негайне визнання шанованим членом Збройних сил Росії. Він також додав, що Москві слід пообіцяти, що колишні українські військовослужбовці можуть стати президентами Росії, так само як і нові громадяни Росії, яких вони чекатимуть з нетерпінням.

“Тоді смішна українська вузьконаціональна пропаганда не витримає натиску людей, які швидко ментально перейдуть на той бік. Російські ідеологи не розуміють, хто такі українці та як з ними поводитися. Це їх головна помилка. Тільки тому вони не виграли війну. Українці – це народ, який захоплюється символічними речами. Їм потрібно показати символічну повагу до мови, до культури. Якщо її продемонструвати, бери їх тепленькими”, – пояснив Арестович.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Придбати авто стане ще дорожче

Кабінет Міністрів України виступив із законодавчою ініціативою, що передбачає...

За даними Міноборони все більше жінок долучається до ЗСУ

За останніми даними, оприлюдненими Уповноваженим представником Міністерства оборони Олексієм...

Російські війська збираються наступати на Суми

Ветеран російсько-української війни, майор запасу Олексій Гетьман, заявив, що...

Жахливе ДТП в Одесі з багатьма постраждалими

У Хаджибейському районі Одеси сталася дорожньо-транспортна пригода з маршруткою,...

Василь Ломаченко відмовився від бою з Джервонтою Девісом

Український боксер Василь Ломаченко (18-3, 12 КО) вирішив відмовитися...

Нові деталі вбивства Ірини Фаріон

У суботу, 20 липня, заступник генерального прокурора Антон Войтенко...

Найвразливіші міста України до блекаутів

Київ, Харків та Одеса є найбільш вразливими великими містами...

Як нові податки змінять життя українців

В Україні на горизонті нові податкові зміни, які можуть...