Артем Довбик забив перший гол у Лізі Європи за «Рому»

Український форвард Артем Довбик продовжує вражати фанатів «Роми». У своєму першому матчі в Лізі Європи за римський клуб він відзначився голом у ворота іспанського «Атлетіко» з Більбао. Це вже третій гол 27-річного нападника за нову команду, і деталі поєдинку повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Головний момент матчу

На 32-й хвилині Довбик відзначився чудовим голом головою, скориставшись передачею від Анхеліно. М’яч зрикошетив і відскочив перед воротарем, а потім потрапив у сітку. Після цього всі 70 000 глядачів, які заповнили Олімпійський стадіон у Римі, почали скандувати прізвище українця, виявляючи свій захват від його гри.

Римські фанати підкорені грою українця

Це вже третій гол Довбика за «Рому» після його успішного старту в італійській Серії А. Фанати клубу продовжують висловлювати свою підтримку в соціальних мережах, захоплюючись майстерністю українського форварда.

Результат матчу

Однак, незважаючи на успішний гол, римляни не змогли втримати перемогу, і матч завершився нічиєю 1-1. Гол Довбика дозволив «Ромі» отримати перевагу, але «Атлетіко» зуміли зрівняти рахунок у другому таймі.