Припустімо, глобалісти вирішили не здаватися, і поки США перебувають у передвиборчому анабіозі, а ЗСУ втрачають території та боєздатність через брак озброєнь, деякі європейські країни вирішать ввести війська. Як на картинці, на західний кордон, щоб вивільнити частини ЗСУ, тому що розраховувати, що вони пошлють свої частини під Авдіївку не доводиться.
Спочатку треба дозвіл поляків, бо весь цей рух відбуватиметься поза НАТО, а на контингент не поширюватиметься 5-та стаття статуту. Поки поляки різко проти ескалації, але припустимо, дозвіл є…
Якщо військ буде мало, то ЗСУ вивільнять мало, а отже, на перебіг війни це не вплине, і тоді умовна Антанта буде разом із Києвом розділяти відповідальність відступів і поразок.
Так собі варіант для них.
Значить, зайде достатньо. Вони тут же стануть пріоритетною метою, як сьогодні є будь-які найманці.
Щойно труни поїдуть, лідери країн, які не послали свої війська, займуть більш виграшне становище, а в ЄС вибори влітку.
А як відповідати, якщо дрони почнуть летіти через Білорусь? Вдарити по ній? Уже не можна, там хитрий Лука вже розмістив ЯО.
Окремий ризик – угорці. Ті, щойно зайдуть на Закарпаття, вже не вийдуть. Угорські війська явно не дозволять насильно мобілізувати місцевих мешканців, у кого є паспорти Угорщини.
Так само буде з Буковиною.
Крім того, місцеві князьки моментально захочуть опинитися в місці зі своїми активами в ЄС і НАТО, подалі від Зелеснкого, Путіна і війни.
Тож референдуми пройдуть там швидко, а це кінець державі.
Може Макрон цього і домагається, щоб потім сісти за стіл переговорів, як сторона, що контролює частину Західної України. Зрештою, Франція опинилася ж якось серед країн переможниць Другої Світової війни? Досвід є.
Путіна це теж влаштує.
Загалом, поки що вся ця ідея виглядає дуже ризиковано.