Будівництво фортифікацій на Харківщині: Синєгубов розповів, хто за що відповідає

Глава Харківської військової адміністрації, Олег Синєгубов, на пресконференції 17 травня, розкрив деталі будівництва фортифікацій у зоні відповідальності ОВА. Зазначено, що будівництво фортифікацій здійснюється лише на третій лінії оборони, при цьому її початок може відрізнятися від 10 до 30 км від лінії кордону або зони конфлікту, залежно від конкретної ділянки.

Синєгубов пояснив, що всі проєкти, пов’язані з будівництвом на третій лінії оборони, розроблялися Міністерством оборони. Ці проекти включають в себе будівництво бетонних укриттів, настил над ними, а також облаштування ходів сполучень. При цьому військові інженери проводили визначення місць розташування цих споруд.

“Військова адміністрація, її представники та департамент відмовляються брати на себе відповідальність за будівництво фортифікаційних споруд. При отриманні карт-схем, які вказують, що і де має бути зведено, ми розглядаємо це як технічне завдання, де найважливіше – дотримання термінів виконання. Це вже стає нашою відповідальністю”, – заявив Синєгубов.

За його словами, будівництво фортифікацій відбувалося у трьох напрямках: на півночі Харківщини – Сумському напрямку, на північному сході – у Вовчанському напрямку та на сході – у напрямку Куп’янська та Лимана.

“Була чітко визначена кількість фортифікаційних споруд, серед яких взводно-опорні пункти та лінії вибухових загороджень. Наразі не розголошуються їхні складові, проте важливо зазначити, що це стосується першої та другої ліній оборони, які лежать поза нашою відповідальністю”, – пояснив глава ОВА.

Синєгубов признає, що існують території, де роботи зі зведення укріплень були зупинені через постійні обстріли з боку російських військ. Ці об’єкти планувалося передати військовим, проте наразі це стало неможливим через постійні атаки окупантів.

Він також прокоментував зображення, які з’явилися в мережі, із невикористаними “зубами дракона” на околиці села Липці.

“На фото, що поширюються в мережі, видно лише залишки матеріалів, які підрядник привіз на прохання однієї з бригад для майбутнього встановлення. Важливо підкреслити: ці залишки становлять лише 0,4% від загальної кількості виконаних робіт з огороджень такого типу. Таким чином, це віддалена від стратегічного значення кількість тетраедрів”, – додав глава ОВА.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Вищий антикорупційний суд ухвалив вирок у справі розкрадання коштів хлібозаготівельних підприємств

19 лютого Вищий антикорупційний суд (ВАКС) затвердив угоди про...

БЕБ розслідує фінансові схеми компаній «Герц» та ФК «Герц»

Бюро економічної безпеки України (БЕБ) розпочало досудове розслідування у...

Як не стати жертвою карткових афер

В Україні шахраї постійно вдосконалюють свої методи обману, адаптуючи...

Як правильно оскаржити висновки військово-лікарської комісії в Україні

В Україні військовозобов’язані громадяни мають право оскаржити рішення військово-лікарської...

Україна відмовилася від створення фонду для США на 500 мільярдів доларів

Україна вирішила відмовитися від вимоги Сполучених Штатів створити фонд...

Яка погода чекає українців на останню зимову неділю

Остання зимова неділя в Україні все ще буде морозною,...

Повітряні сили готуються до ударів Росії на річницю вторгнення

В Україні, де кожен день приносить нові виклики, військові...

Що відзначають 23 лютого: традиції, прикмети та поради

23 лютого православні християни згадують священномученика Полікарпа, єпископа Смирнського,...