Докази розкрадання “випадковим мером” Чернігова Олександром Ломако бюджету громади на мільярди гривень

Після публікації в ЗМІ матеріалів про розкрадання в. о. мера Чернігова Олександром Ломако коштів бюджету громади, у суспільства появились питання: як група чиновників невеликого обласного центру зуміла вкрасти мільярди?

Багато хто навіть засумнівався у достовірності даних опублікованих в статті опублікованій журналістами 360UA NEWS: Олександра Ломако можуть відсторонити за розтрату 2,3 млрд грн, після перевірки Держаудитслужби.

Але все вірно, колеги з сайту 360UA NEWS виявились праві: Олександр Ломако та Владислав Атрошенко дійсно умудрились тільки земель Чернігова “подарувати” майже на мільярд гривень. Звісно, про таку нечувану щедрість Ломако-Атрошенко чомусь не повідомили жителів Чернігова.

В “темі” і в “долі” були тільки афілійовані з Ломако-Атрошенко забудовники, що добре видно з договору, який публікують журналісти сайту 360ua.news у новому розслідуванні: “Сумний кінець “випадкового мера” Чернігова Олександра Ломако”.

Тож почнемо з фото того самого звіту Держаудитслужби, в якому висновки державного фінансового аудиту бюджету Чернігівської міської територіальної громади Чернігівської області та ревізій установ Чернігівської міської ради за період з 01.04.2021 по 30.06.2023.

Звіт Держаудитслужби про розкрадання 2,3 млрд. гривень, що належали громаді Чернігова
Звіт Держаудитслужби про розкрадання 2,3 млрд. гривень, що належали громаді Чернігова

Далі публікуємо фото одного з горе договорів, по яким було оформлено схему розкрадання земель, що належали Чернігівській міській громаді, орієнтовна вартість якої складає близько 720,0 млн гривень.

Договір “оборудки на мільярд” з Чернігівськими землями

Договір “оборудки на мільярд” з Чернігівськими землями

Договір “оборудки на мільярд” з Чернігівськими землями

Договір “оборудки на мільярд” з Чернігівськими землями

Договір “оборудки на мільярд” з Чернігівськими землями

Договір “оборудки на мільярд” з Чернігівськими землями

Договір “оборудки на мільярд” з Чернігівськими землями
Договір “оборудки на мільярд” з Чернігівськими землями

Так, Чернігівська міська рада передала під забудову пов’язаним з Олександром Ломако та Владиславом Атрошенко юридичним та фізичним особам 79 земельних ділянок комунальної власності загальною площею 55,8 га. Таким чином Ломако-Атрошенко просто “подарували” землі Чернігова забудовникам, а бюджет міста втратив тільки на цій оборудці майже мільярд гривень.

Також, за нашою інформацією, увагу ревізорів привернули масові порушення комунальними підприємствами використання бюджетних коштів по укріпленню та облаштуванню пунктів пропуску для територіальної оборони Чернігова та на роботи з відновлення пошкоджених будівель міста внаслідок російської агресії.

Окрім цього, увагу ревізорів привернули масові порушення в управлінні капітального будівництва і управлінні житлово- комунального господарства , щодо використання бюджетних коштів по укріпленню та облаштуванню пунктів пропуску для територіальної оборони Чернігова і на роботи з відновлення пошкоджених будівель міста внаслідок російської агресії.

До прикладу, значна частина укриттів була зроблена волонтерами і військовими власними силами, а роботи з відновлення здійснено за кошти від благодійних організацій. Натомість комунальні підприємства і підрядні будівельні організації, які повинні були здійснювати відповідні роботи, просто привласнили бюджетні кошти на дані цілі.

Ще приклад: КП «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради з метою ліквідації наслідків бойових дій та відновлення процесу надання послуг з централізованого водопостачання з резервного фонду державного бюджету отримано 150,0 млн грн на реконструкцію водопровідної насосної станції та реконструкцію трансформаторних підстанцій. З них використано 148,1 млн гривень. Проте на запити аудиторів про надання документів щодо підтвердження фактичного та цільового використання цих коштів підприємство надати не змогло. Тобто, кошти просто розчинились у кишенях чиновників. А керівники цих установ , пани Почеп, Куц та Малявко не надали документи для перевірки аудиторам і виявились не готовими звітувати перед суспільством.

Продовжуємо публікувати факти розкрадання коштів Державного бюджету та Бюджету громади Чернігова командою Ломако-Атрошенко, та чекаємо на висновки правоохоронців. Адже саме від реакції правоохоронних органів буде залежати майбутня доля Олександра Ломако та його спільників.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Дилер китайських труб поставив під загрозу буріння свердловин “Укргазвидобуванням”

Найбільша видобувна компанія України, "Укргазвидобування", знаходиться на межі зриву...

Справи корупції у ТЦК залишаються без розслідування

Наші джерела розповіли, що в ДБР, ведеться робота виключно...

ЗСУ першими в світі провели дістанційне мінування за допомогою морських дронів Sea Baby

Згідно з доповіддю від The Wall Street Journal, українські...

Хто буде відповідальним за фантастичні ідеї будівництва нових блоків Хмельницької АЕС

На фоні нагальної потреби у забезпеченні енергетичної безпеки та...

На Запорізькому напрямку руйнуються фортифікаційні споруди через неякісне зведення (ФОТО)

В розпорядженні нашої редакції з’явилися фото повалених та затоплених...

Україна очікує 60 винищувачів F-16, але підготовлено всього 15-20 пілотів

Україна в найближчий час планує отримати 60 винищувачів F-16...

В Україні підвищать податки

Голова комітету Ради з питань фінансів, податкової та митної...

“Азов” вимагає кримінального переслідування українського генерала

У своєму Telegram-каналі начальник штабу добровольчого батальйону "Азов" Богдан Кротевич...