Директори непрацюючих аеропортів отримують мільйонні зарплати

Проблема неефективного використання бюджетних коштів у державних підприємствах залишається актуальною в Україні. Яскравим прикладом є ситуація з аеропортами “Донецьк”, “Миколаїв” і “Запоріжжя”, які не функціонують протягом тривалого часу. Проте, керівники цих аеропортів продовжують отримувати заробітну плату.

Мільйонна зарплата директора аеропорту “Запоріжжя”

Запорізький аеропорт, як і всі інші в Україні, припинив свою роботу після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, а російські окупанти декілька разів завдавали ударів по цьому об’єкту. Попри це, деякі співробітники аеропорту продовжують отримували чималу заробітну плату.

В.о. директора комунального підприємства “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” отримав за минулий рік зарплату у понад мільйон гривень. Зазначимо, що ним є Коняхін Олександр Григорович.

Згідно з декларацією Коняхіна, яку він подав у березні 2024 року, за 2023 рік від комунального підприємства “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” він отримав 1 073 437 гривень. Це єдине задеклароване джерело його доходу.

“Штатна чисельність, яку зараз маємо, є критично мінімальною для отримання відповідних сертифікатів, які дозволять відновити авіаційну діяльність підприємства. При більш жорсткому скороченні персоналу комунальне підприємство втрачає сертифікат. Для його відновлення потрібно буде заново наймати співробітників, навчати їх впродовж 1,5 — 2 років. Тобто робота підприємства буде неможливою”, — підкреслив він.

Як відомо, з початку широкомасштабної війни аеропорт зазнавав обстрілів щонайменше тричі. Першого удару по ньому росіяни завдали в перший же день вторгнення — 24 лютого 2022 року.

Аеропорт у Миколаєві не працює третій рік, але зарплата директора не постраждала

Миколаївський аеропорт припинив свою роботу після початку широкомасштабного вторгнення Росії та був майже зруйнований під час боїв з російськими окупантами в березні 2022 року. Попри це, деякі співробітники аеропорту продовжують отримували чималу заробітну плату.

Згідно з декларацією Берко, яку він подав у березні 2024 року, за 2023 рік він отримав 667 135 гривень заробітної плати. Крім того, минулого року він отримав 83 810 гривень пенсії.

Як відомо, на початку березня 2022 року на території “Миколаївського міжнародного аеропорту” відбувалися бої між Збройними силами України та російськими окупантами, які намагалися прорватися до міста. Зрештою Силам оборони вдалося відбити атаки ворога і не дати йому зайняти позиції на території аеропорту.

Проте в ході боїв аеропорт зазнав численних обстрілів з боку російських військ. В результаті цього об’єкт був фактично знищений.

В окупованому Донецьку аеропорт не працює 10(!) років, але Україна платить зарплату директору

Працівники відомого міжнародного аеропорту Донецька, який російські окупанти за десять років перетворили на руїни, продовжують отримувати чималу зарплату. Це з огляду на те, що він не функціонує з 2014 року.

В.о. директора Донецького аеропорту отримав за минулий рік зарплату у кількасот тисяч гривень. Зазначимо, що ним є Близнюк Владислав Володимирович.

З декларації Близнюка, яку він подав у березні 2024-го, випливає минулого року КП “Міжнародний аеропорт Донецьк ім. С.С. Прокоф’єва” приніс йому дохід у розмірі 309 161 гривні. Це одне із джерел його доходу.

До речі, Донецький міжнародний аеропорт не працює з весни 2014 року. Того ж року звідти востаннє вилітав пасажирський літак та сідав на посадку. Після приходу окупантів він перетворився на руїни.
Нагадаємо, генеральний директор міжнародного аеропорту “Бориспіль” (не працює з 2022 року) Олексій Дубревський у 2023 році задекларував заробітну плату в розмірі 3,79 млн гривень. Це менше, ніж у 2022 році, коли він задекларував 4,06 млн гривень.
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Депутат Сумської облради вбив людину з мисливської зброї

У Сумській області депутат обласної ради вбив людину з...

Військова поліція отримала право без суду проникати в житло для пошуку ухилянтів

Наше джерело в Генштабі розповіло, що шукати ухилянтів буде...

У Києві неповнолітній жорстоко побив колишнього військового

У п'ятницю, 21 червня, ввечері в Києві неповнолітній жорстоко...

Шість перевізників відключено від системи “Шлях” за порушення правил перетину кордону

Шість перевізників відключено від системи "Шлях" на три місяці...

Скандал з постачанням харчів для військових, Владислав Володський купив іномарку для коханки замість продуктів для військових

Владислав Володський, підприємець, який виграв торги на постачання харчування...

Єрмак критикує Тищенка, але не підтримує його зняття з депутатського мандата

Наше джерело повідомляє, що через свавілля Колі Тищенка  скандал...

Скандал з Володимиром Гавриленко, НАЗК розслідує недостовірність декларацій на 25 мільйонів гривень

Володимир Гавриленко, відомий як "Гаврило", колишній заступник начальника управління...

Єрмак засудив ганебну поведінку нардепа Тищенка під час конфлікту з ексвійськовим у Дніпрі

Голова Офісу президента Андрій Єрмак відреагував на конфлікт за...