Чи можливо змусити Путіна до укладення компромісу та встановлення миру в Україні

За інформацією від джерел, адміністрація президента США Джо Байдена тихо, але систематично змінює свою стратегію відносно України. За даними Politico, ці зміни спрямовані на підвищення позицій України для майбутніх можливих переговорів, а не просто на повну перемогу над Росією, як раніше.

Причиною цього “стратегічного переходу до оборони” є загроза зриву фінансування України, яке не може бути забезпечено або Сполученими Штатами, або Європейським Союзом. Навіть при тому, що Білий дім і Пентагон офіційно запевняють, що змін у політиці не відбулося, джерела вказують на обговорення можливості переорієнтації військових сил для зміцнення оборонної позиції на сході України.

За даними Politico, рекомендації для України включають підвищення систем ППО, будівництво нових оборонних споруд, встановлення колючого дроту та копання ровів та протитанкових окопів вздовж північного кордону з Білоруссю.

Крім того, адміністрація Байдена акцентує увагу на збільшенні власного виробництва озброєння в Україні. Відзначається, що ці заходи спрямовані на зміцнення позицій України в майбутніх можливих переговорах.

Хоча офіційно влада США не оголошує про будь-які зміни у політиці, експерти зазначають, що цей “стратегічний перехід до оборони” може допомогти Україні зберегти ресурси та виграти час для ефективних переговорів.

У той же час, Європейський союз висловлює готовність прийняти Україну до НАТО за прискореною процедурою, надсилаючи сигнали Москві щодо можливості компромісу. За даними експертів, такий підхід може вплинути на рішення Володимира Путіна.

У контексті цих змін також акцентується на тому, що Путін може бути готовий до перемир’я. Навіть The New York Times повідомляло, що Путін натякає на готовність до мирної угоди з вересня, пропонуючи припинити бойові дії на поточних позиціях. Але експерти застерігають, що довіра до Путіна є проблематичною, і Україні слід бути обережною у веденні переговорів.

Водночас, влада США та Україна продовжують співпрацювати, і хоча немає нового фінансування наразі, намір допомогти Україні реалізувати її мирний план підтверджується. У всіх цих обставинах головне завдання залишається зміцнення оборонних позицій та готовність до можливих переговорів для забезпечення майбутнього миру в регіоні.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Вадим Слюсарєв, спонсор “Слуги народу”, придбав нерухомість у Ніцці з партнеркою, що веде бізнес в окупованому Криму

Недавно опубліковане розслідування порталу Bihus.Info викликало значний резонанс українському...

Журналістське розслідування про власників санаторію “Корал” в Криму, що отримувало мільйони від влади РФ

В останньому розслідуванні журналісті знайшли українську компанію, яка зареєстрована...

Менше 10 тисяч гривень зарплати отримують 43% українців

Згідно з останніми даними опитування, проведеного агентством Gradus, практично...

В Україні за мільйони доларів покупають посади в митній службі

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) разом із Спеціалізованою антикорупційною...

У трагедії на Рівненщині у страшній ДТП загинуло 14 людей

Сьогодні на Рівненщині сталася трагічна автомобільна катастрофа, в результаті...

Україна впроваджує безвідсоткові кредити на енергообладнання

Український уряд активно реагує на енергетичні виклики країни за...

Керівник ТОВ “Київ-Авіаторг” Михайло Щербань, який закуповував неякісні запчастини для вертольотів, втік із країни

Новий випадок корупційного скандалу в українській армії викликав хвилю...

У Львові затримано колишнього прокурора та його тещу-адвоката

Сьогодні в Львові сталася низка затримань, що вразили місцеве...