Екснардеп-втікач Павло Різаненко та його ймовірний зв’язок з ФСБ

Ім’я Павла Різаненка, колишнього народного депутата України, знову потрапило в центр уваги через його можливі зв’язки з російськими спецслужбами. Різаненко, який роками працював з російськими компаніями в оборонному секторі, став об’єктом підозр у можливій співпраці з ФСБ.

Початок повномасштабної війни продемонстрував, як багато в Україні було російських агентів, які просто вичікували свого часу. Одним з них може бути колишній нардеп Павло Різаненко, який багато років працював на російські компанії, тісно пов’язані з оборонним сектором, і може мати зв’язки з спецслужбами рф.

Різаненко з 1999 року проживав у москві та працював на російські компанії. Починав він свою кар’єру в росії в інвестиційних компаніях, а потім  отримав посаду в раді директорів “ВСМПО-АВИСМА”. Факт співпраці Павла Різаненка саме з цією компанію заслуговує на окрему увагу.

Різаненко працював на російську ВАТ “Корпорація “ВСМПО-АВИСМА”, яка наразі перебуває під санкціями. Ця компанія є найбільшим в світі виробником титану, який має повний технологічний цикл. Корпорація глибоко інтегрована в авіакосмічну індустрію і співпрацює з міноборони рф.

Але тут варто ще звернути увагу як майбутній народний депутат України отримав посаду в корпорації “ВСМПО-АВИСМА”. У 2005 році контрольний пакет акцій цієї компанії намагалася прибрати до рук група компаній “Ренова” мільярдера Віктора Вексельберга. Так от, захистом інтересів акціонерів корпорації Владислава Тетюхіна і В’ячеслава Брешта займалася російська інвестиційна компанія “Ренессанс Капитал”, у якій на той час працював Різаненко. За успішний супровід цього процесу він отримав посаду в раді директорів “ВСМПО-АВИСМА”.

Відомо, що компанії, які співпрацюють з російською оборонкою, приймають на роботу лише “перевірених” людей. Що цікаво, В’ячеслав Брешт, інтереси якого відстоював Різаненко, мав майже 15-річний стаж роботи в Першому головному управлінні кдб срср (зовнішня розвідка). Тож цілком можливо, що Різаненко був завербований російськими спецслужбами, коли працював у росії, і підтримував зв’язки з фсб навіть після повернення до української політики.

Ці підозри стають ще більш вагомими, зважаючи на те, що Різаненко не лише не голосував за визнання росії країною-агресором, але й продовжував мати активи та бізнес у Криму навіть після анексії. Однак, перед початком повномасштабного вторгнення – 2 лютого 2022 року – екснардеп виїхав з України і до цього часу не повертався. Чи не свідчить це про те, що його дії були спрямовані на підтримку російських інтересів навіть після того, як він повернувся до України?

У світлі останніх заяв Президента Володимира Зеленського про повернення втікачів та зрадників, стає очевидним, що розслідування діяльності таких політиків, як Павло Різаненко, є не лише питанням національної безпеки, але й справедливості. Ні один з тих, хто міг бути агентом фсб, не повинен уникнути відповідальності, особливо в часи, коли Україна бореться за своє виживання.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Еліна Світоліна перенесла операцію на нозі

Українська тенісистка Еліна Світоліна повідомила, що перенесла операцію на...

Денис Шмигаль відповів на петицію про звання «Герой України» для Ірини Фаріон

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль надав відповідь на електронну петицію,...

СБУ провела обшук у монастирі Києва

18 вересня співробітники Служби безпеки України (СБУ) провели перевірку...

Алан Бадоєв поділився рідкісними кадрами своєї доньки Лоліти

Відомий український режисер, продюсер і кліпмейкер Алан Бадоєв поділився...

Представники Держдепу США ознайомилися з елементами плану перемоги Зеленського

Минулого тижня представники Державного департаменту США ознайомилися з елементами...

Нардеп вважає, що потрібно мобілізувати більше людей

Секретар Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки,...

Забруднення річок Десна та Сейм: Бруд досяг Київщини — що потрібно знати

Забруднення річок Десна і Сейм, яке почалося в Сумській...

Західні санкції й “тіньовий флот”: як російські нафтодолари фінансують агресію Кремля

Російська агресія проти України, зокрема, фінансується завдяки продажу нафти,...