Нові спроби компаній, зв’язаних з родиною Суркісів, змінити суддів у справі з «ПриватБанком»

У середу, 27 березня, Верховний Суд планує розглянути касаційні скарги Кабміну та “ПриватБанку” у справі №757/7499/17. Ця справа стосується позову шести компаній-нерезидентів, які пов’язані з родиною Суркісів, до державного “ПриватБанку”, Мінфіну та Уряду, із вимогою стягнути з “ПриватБанку” суму майже 350 млн доларів США.

Пресслужба банку повідомляє, що розгляд цієї справи мав відбутися 20 березня, але був перенесений через звернення представника компаній-нерезидентів до двох із п’яти суддів колегії. Після нового призначення справи для розгляду двом іншим суддям, Вадиму Ігнатенку та Аллі Олійник, було назначено нову дату судового засідання – 27 березня. Варто відзначити, що Алла Олійник зараз перебуває на етапі відбору до Конституційного Суду України.

Проте, опоненти банку знову заявили відвод нововизначеним суддям, пояснюючи це їхніми рішеннями на користь “ПриватБанку” у попередніх справах. Юристи банку наголошують, що такий відвод є вибірковим, оскільки в колегії є інші судді, які приймали рішення на користь банку, але до них відвод не заявлявся.

Ця справа, відома як “справа офшорів Суркісів”, розглядається з 2017 року і перебуває у Верховному Суді з 2020 року. Адвокати “ПриватБанку” наголошують на проведенні засідання з участю всіх сторін для доведення необґрунтованості оскаржуваного рішення. Проте суд не задовольнив їхні клопотання.

“ПриватБанк” продовжує боротьбу за справедливість і верховенство права, наголошуючи, що ніхто в Україні не стоїть вище закону.

Нагадаємо, що під час націоналізації “ПриватБанку” наприкінці 2016 року грошові кошти, розміщені компаніями-нерезидентами, пов’язаними з колишніми власниками банку, були включені до процедури bail-in, оскільки Національний банк України визнав родину Суркісів пов’язаними з “ПриватБанком”.

Окрім судового розгляду в Україні, компанії-нерезиденти, пов’язані з родиною Суркісів, намагаються отримати рішення також у суді на Кіпрі.

Минулого року Центральний апеляційний господарський суд скасував постанову про визнання банкрутом ТОВ “Монтана-Естейт”, яке раніше відоме як “Приватофіс”.

Крім того, “ПриватБанк” намагається відсудити 245 АЗС, які використовуються компаніями, що контролюються Ігорем Коломойським та його оточенням.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Українські підприємства різко підвищують зарплати своїм працівникам

Українські підприємства продовжують стикатися з недостатнім обсягом робочої сили,...

Підсанкційні бойовики ДНР користуються послугами українських страхових компаній

Кілька страхових компаній в Україні можуть бути причетні до...

Укрнафта розпочала буріння нової свердловини на заході України з очікуванням значного видобутку

ПАТ "Укрнафта" розпочало буріння нової розвідувальної свердловини на заході...

Український ресторанний бізнес страждає від дефіциту персоналу через мобілізацію та еміграцію

Український ресторанний бізнес зіткнувся з проблемою дефіциту персоналу через...

Німеччина передала Україні третій ЗРК Patriot для підвищення обороноздатності

Посол Німеччини Мартін Єгер оголосив про прибуття в Україну...

Україна на Саміті НАТО в США просить закріпити незворотність шляху до членства

Україна бажає, щоб її шлях до членства в НАТО...

Програма кешбеку від антикорупційних органів

Питання щодо адекватності застав, які встановлюються для осіб, обвинувачених...

Як впливає відсутність кількох пальців на військову відстрочку та придатність до мобілізації?

Марина Бекало повідомила, що військовозобов’язаний, який через ампутацію не...