Українські спортсмени здобули дві медалі у веслуванні на Паралімпіаді-2024 в Парижі

В останній день літньої Паралімпіади-2024 в Парижі українські спортсмени продемонстрували відмінні результати у веслуванні на байдарках і каное, завоювавши дві медалі. Особливе визнання отримав Владислав Єпіфанов, який став чемпіоном у своїй дисципліні.

Владислав Єпіфанов безпосередньо відібрався до фіналу за підсумками кваліфікаційних заїздів. Це його перша Паралімпіада, і вона стала для нього успішною.

У фіналі байдарки-одиночки на дистанції 200 м (клас VL3) українець показав час 47.49 секунд. Це новий рекорд Паралімпіади на цій дистанції.

Єпіфанов здобув “золото”. Це перша золота медаль для української збірної у веслуванні на байдарках і каное.

Другу медаль сьогодні у веслуванні принесла Україні Марина Мажула. Вона завоювала “срібло” у заїзді байдарки-одиночки на 200 м (клас KL1).

Ця медаль стала вже другою поспіль для Мажули на Паралімпійських іграх.

На сьогоднішній день Україна вже має 81 нагороду на Паралімпіаді в Парижі. Українські спортсмени здобули 22 золоті, 27 срібних та 32 бронзові медалі. У медальному заліку Україна наразі займає сьоме місце.