Генерал Сирський розгортає бригаду “АЗОВ” під Часів Яр

За інформацією, отриманою від нашого джерела в Генштабі, генерал Олександр Сирський планує розгорнути третю штурмову бригаду “АЗОВ” під Часів Яр, щоб утримати контроль над містом. Головнокомандувач не міг вплинути на ситуацію під Авдіївкою, але зміг тримати фронт біля Бахмута понад рік, оскільки для нього було важливо не допустити виходу російської армії на оперативний простір.

Стан навколо прифронтового міста Часів Яр на Донеччині описують як “складний і напружений”. Про це відомо з повідомлення речника 26-ої артилерійської бригади, розташованої у цьому районі, Олега Калашнікова.

“Ситуація є досить складною і напруженою. Росіяни намагаються взяти штурмом невеликі населені пункти Богданівка та Іванівське, що знаходяться поза межами Часів Яру”, – заявив Калашніков в інтерв’ю національному телемарафону. Він додав, що між цими населеними пунктами російські сили намагаються наступати, використовуючи піхоту, підтриману бойовими броньованими машинами, а також бойові літаки.

“Проте всі їхні атаки були відбиті, вони відступають”, – підкреслив речник. Він наголосив на стратегічному значенні Часів Яру, що знаходиться за 20 кілометрів на захід від Бахмута, що був окупований Росією у травні 2023 року. Якщо Росія захопить Часів Яр, де із 13 тисяч довоєнного населення залишилося лише 770 людей, вона зможе обстрілювати місто Костянтинівку, застеріг Калашніков.

“Також ворог зможе загрожувати логістичним маршрутам між Костянтинівкою, Слов’янськом і Краматорськом”, – зазначив він, додавши, що останні два пункти також можуть опинитися під прямим ударом.

Часів Яр розташований менш ніж за 30 кілометрів на південний схід від Краматорська, який є важливим залізничним та логістичним вузлом для української армії. Зазначають, що російські пропагандистські ЗМІ повідомили про те, що війська РФ наблизилися до околиць Часів Яру.

Тим часом, генерал Олександр Сирський, Головнокомандувач ЗСУ, заявив, що місто перебуває під контролем української армії. Він визнав, що російські війська намагаються прорвати оборону, але підкреслив, що це зусилля безуспішні.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Не варто сподіватись на миттєві результати від появи F-16 в українському небі

Українські Повітряні Сили зазначають, що швидкого ефекту від  літаків...

Українські водії в Польщі не зможуть працювати в таксі без польських прав

Відсьогодні водії, які здійснюють пасажирські перевезення в Польщі з...

Як і коли звертатися до поліції через порушення сусідів

Життя у многоквартирному будинку часто зводить нас з різними...

“Золоті унітази” для НАБУ

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) потрапило під критику через...

Україна планує перейти на нову систему нарахування соціальних виплат

Уряд України збирається впровадити базову соціальну допомогу та відмовитися...

Франція готує 26 українських пілотів для F-16

За інформацією видання Le Monde, Франція взяла на себе...

Реформа ТЦК поверне права людини суспільству

На думку адвоката Лихачова, реформування ТЦК може значно полегшити...

Що може призвести до використання ядерної зброї Путіним в Україні

Олександр Литвиненко, секретар Ради національної безпеки і оборони України...