Інтернет-титушка Ярослав Бондаренко: Через ліжко з Цепун в обійми Кличка та Порошенка

Добрими намірами дорога вистелена не лише в пекло, а й вельми логічно пояснює захоплення територій мало не цілого острова до центру Києва бандою Кличка.

Ви вже напевно забули наш матеріал “Кличко не сам йшов на Майдан, його супроводжували спільники з кримінальним минулим”, ну чи не надали значення прізвищам його “героїв”, але ми вам нагадаємо.

Нагадаємо, бо саме розповімо навіщо ми тоді акцентували увагу на тому, що Віталій Кличко, “журналіст” Бутусов, “активіст” Булатов, який дивиться ”Зозуля” та злодій “Ліча”, а також наш “друг” Ярослав Бондаренко – це не лише головні бенефіціари Революції Гідності, а й професійні рейдери.

Коли журналіст Володимир Бойко опублікував це фото:

Точніше навіть після того, як його прокоментував Олексій Арестович:

На найдешевших сайтах укрнету було розміщено статтю “Радник мера Києва Зозуля та журналіст Бутусов викрили Арестовича у брехні”.

В якій Бутусов стверджував, що“нападки на його адресу не випадкові, а пов’язані зі справою щодо провалу спецоперації із захоплення російських терористів-вагнерівців, які брали участь у війні проти України на Донбасі”.

А шістка радник Кличка Юрій Зозуля заявив, що Арестович використав фото 8-річної давності з акції зі збирання столичного парку “Дружба народів”, де “журналіст” Бутусов, та кримінальний авторитет “Ліча” сфотографувався в оточенні інших активістів.

Юрій Зозуля розповів, що нібито запросив Бутусова на захід із прибирання парку від сміття та наливок:

«На місці, де зараз стоїть пам’ятник Іллі Муромцю на вході до спортивного парку, взимку 2012-2013 року несподівано самозахопленням зросло 5 генделиків, де почали активно продавати алкоголь, цигарки та навіть траву. Це призвело до обурення спортсменів, депутатів, адміністрації міста та мешканців району. Бутусов відгукнувся на моє запрошення і особисто підтримав громадських активістів та спортивну спільноту, яка захищала парк “Дружби народів” від самозахоплення генделиками, і своїми руками прибирала сміття у парку з іншими активістами. Наприкінці усі депутати, активісти та адміністрація району та міста зробили фото”, – розповів Зозуля.

На фото немає активіста Бондаренка, але повірте, без нього історія не обійдеться.

Це фото 2021 року. На ньому є наш герой, знову Бутусов, Зозуля і Юля Цепун, професійна вдова загиблого на Майдані героя України, що підписаний:

“Вчора засновник столичного Екстрім-парку “X-Park” Юрій Зозуля провів коротку екскурсію локаціями парку “Муромець” небайдужими, які відреагували на створення спортивно-реабілітаційної бази відпочинку для сімей військових та ветеранів.

+! крім того, з’явилися нові, вкрай необхідні для країни ідеї, про які згодом”.

Тобто. Виходить, що Зозуля обдурив усіх, заявивши, що у 2013 просто так “розчищав парт від сміття та наливайок”.

Виявилося, що Зозуля під дахом “Лічі” та Кличка, та за сприяння Бутусова, захопив територію, де під добрим приводом “реабілітація ветеранів”, насправді збудував дуже прибутковий і зовсім не дешевий Екстрім-парк “X-Park”!

“Х-парк”

Історію “X-Park”, серії зловживань, неможливих без даху Кличка, досить докладно описала київська активістка Аннабелла Моріна, колись раніше Ганна Гончаренко “X-Park і замурований Чорторий”:

7 років тому адміністрація, несподівано прийняла рішення, облаштувати на території острова Муромець спортивний парк. Ще несподівано конкурс виграла компанія ТОВ “Інноваційний спортивний парк”, одним співзасновником товариства є Юрій Зозуля, голова Федерації вейкбордингу та воднолижного спорту України та радник з питань інформаційних технологій та масових заходів мера Києва Віталія Кличка.

Другим співзасновником заступник гендиректора з капітального будівництва та інвестицій ПрАТ “АК “Київводоканал”, чий син Владислав Лисюк – директор фірми.

Ось інвестиційний договір “на будівництво спортивного парку” від 30 жовтня 2015 року, підписаний між ТОВ “Інноваційний спортивний парк” та Департаментом культури та Департаментом економіки та інвестицій КМДА, а також 5 додаткових угод до нього, підписаних з 2016 року до початку 2021 року.

Умови цього інвестиційного договору були не вигідні для міста. Зозуля отримав від Департаменту культури КМДА 14,5 га найкращих київських земель: острів, річка, поряд зупинка громадського транспорту та під’їзд на авто.

До 2021 року площа ділянки майбутнього спортивного парку збільшилася до 28 га. Зросла і кількість інвестицій — майже до 149 млн. гривень.

Інвестиційний договір дуже цікавий хоча б тим, що не передбачав орендної плати як такої взагалі! Соратник Кличко – Зозуля не платив навіть податку за землю!

Це за нього робив Департамент культури КМДА, який перераховує близько 100 тис. гривень щороку за користування цими землями.

Зозулі ставилося за організацію спортивних заходів за участю мистецьких колективів з КМДА та платити їм 102 тис. гривень на рік.

У перерахунку на місяць ця сума складає 8,5 тис. гривень, що дешевше, ніж місячний абонемент на вейкбординг у Х-Park у 10,5 тис. гривень, і майже дорівнює добовій вартості оренди “теплої альтанки” на території парку у вихідні дні !!!

За даними джерел у Департаменті земельних ресурсів КМДА, у 2020 році Зозуля орендував на острові ще 3 ділянки та сплачував за них 9,3 млн. гривень.

Якби він оплачував на тих же пільгових умовах та 28 га “подарованих” земель, то бюджет Києва щороку отримував би додаткових 136 млн. гривень.

Але гроші Києву не потрібні, тим більше вже вкрадені Кличком:

На сьогодні в рамках кримінального провадження щодо незаконної забудови рекреаційних земель на острові Муромець (X-Park) все ще йде якесь невпевнене розслідування але це вже інша історія.

Юлія (Трамплін) Цепун

Імовірно, в 2016 році Ярослав Бондаренко, який зображає з себе ветерана АТО, познайомився з професійною вдовою, і однією з яскравих представників активу Кличка/Порошенка – Юлією Цепун. Юлі хлопчик сподобався. Не збентежила її і наявність у нього дружини та дитини.

Талановита дівчинка Юля досить швидко перетворила героїчну загибель чоловіка на вельми прибутковий бізнес.

Лобіюючи інтереси Кличка, вона змогла заслужити своєю лояльністю доступ до багатьох корупційних проектів, серед яких виявився і “X-Park”.

Не стверджуватимемо що знаємо, але за вірну службу Кличко видав Юлі ключі від двох квартир у Феофанії.

Навіть за найскромнішими мірками – панський подарунок.

Туди ж вона підтягнула і свого коханця, який, попри знайомство, до розпилів раніше не допускався.

Увійшовши до “сім’ї”, а краще, звичайно, сказати в мафію Кличка, Бондаренко зайнявся піаром парку та просуванням його нібито благодійної мети.

Ось що він писав про шляхетні мотиви засновників і себе коханого:

X-Park відкрився для мене десь у 2012 році як місце активного відпочинку. Із засновником столичного екстриму парку “X-Park” Юрієм Зозулею я познайомився під час Революції Гідності. А з 2017 року ми з групою волонтерів разом із X-Park розпочали волонтерські проекти з реабілітації наших Захисників та їхніх сімей.

X-Park безкоштовно надав нам усі локації, щоб кожен Захисник зі своєю сім’єю міг займатися спортом, реабілітуватися та морально відпочити.

Рік тому БФ “Нове Відродження України”, ГО Сім’ї Небесної Сотні та Х-Park підписали меморандум про створення на території парку “Муромець” військового інноваційно-реабілітаційного центру “База 4.5.0.”, аналогів якого в Україні немає”.

Ідея дуже зайшла і Кличку та Зозулі. Яким треба було виправдовувати відверто обкрадання киян, і справді треба було прикриття своєї прибуткової, по суті, злочинної діяльності. Бо всі гроші, зароблені на екстремалах, йшли прямо в кишеню мафії Кличка.

Ви можете знайти безліч фотографій нібито присвячених роботі центру реабілітації ветеранів, але за фактом там одні й ті самі люди. Клуб друзів Бондаренко, Зозулі та Цепун.

Звісно, ​​це бридко і підло наживатися на горі та трагедії справжніх ветеранів та патріотів України. Але кому як не Бондаренко та Цепун на це не начхати? Вони заради грошей, які їм виділяють Кличко і Зозулей, готові змішати з брудом будь-кого!

Як накинувся Бондаренко на Морину у статтях на своїх сайтах та сторінках соцмереж, після того як вона зірвала маску благочестя з Юрія Зозулі та його банди!

Дружини Бондаренко

Як ми писали вище, Юля Цепун не на вулиці знайшла Ярослава Бондаренка. На момент їхньої зустрічі та дуже близького знайомства, він був одружений із Тетяною Вікторівною Бондаренко 1987 року народження. З якою Ярослав має дочку Софію 2012 року народження, яка проживає на даний момент з батьком за адресою Юлії Цепун.

З Тетяною – не перший шлюб Бондаренка. Раніше він уже був одружений з Романовою Вікторією В’ячеславівною, 1984 року народження. З якою розлучився у 2008.

Що ж до Тетяни, то він розлучився з нею лише у 2019 році. Тобто він давно вже жив із Цепун, але розлучення отримав набагато пізніше.

І ось тут питання. І він не про те, чи була причина в тому, що дружина Тетяна розлучення не давала, чи розлучення по суті було фіктивним.

Чому виникло таке питання?

Тому що попри співжиття з Юлією Цепун, Бондаренко швидше за все всі свої гроші зберігав у Тетяни, на якій, з абсолютно неймовірних причин зареєстровано 143 об’єкти нерухомості, більша частина з яких перебуває на окупованій території!!

Що дуже цікаво.

Ярослав Бондаренко, як Тетяна Бондаренко, зараз не живуть більше в Україні. А об’єкти, що належать Тетяні, потихеньку продаються.

На чий рахунок, при цьому, йдуть гроші – можете лише здогадуватись.

А як же Порошенко?

Що пов’язує Порошенка, Медведчука та Кличка? Одні й самі політологи, фінанси, гасла, люди.

Кличко, Медведчук та Порошенко завжди користуються послугами професійних патріотів, націоналістів, вдів, зрадників. Тому такому цінному кадру, як готовому на все заради зайвої сотні доларів Ярославу Бондаренко, були дуже раді.

Тим більше, що він прийшов у сім’ю Порошенка не один, а за рекомендацією дуже цінного кадру у команді – Юлії Цепун.

Тим більше, що в сім’ю Бондаренко зайшов не лише з досвідом здирництва та шантажу на “Миротворці”, де він за гроші знімав інформацію про сепаратистів або ставив, якщо не отримував від жертви шантажу гроші. Із власним пакетом сайтів.

Треба сказати, що після того, як Бондаренко зрозумів, що заробляти на видаленні брудної, брехливої ​​інформації можна в рази більше, ніж за облизування Кличка або Зозулі. Він зареєстрував групу доменів, з яких він разом зі своїм спільником Ігорем Савчуком, зайнявся інтернет-вимаганням.

У 2017 році вони зареєстрували такі “ліві” домени як:

 • blackmark. club
 • dniprotime. com
 • donbasstime. com
 • facebook-ua. info
 • ibpro.com. ua
 • kievtime. com
 • kharkivtime. com
 • lvivtime. com
 • odesatime. com
 • паразит. центр
 • parazit. org
 • trident-ua. info

Ну і звичайно жадібні до слави партнери здирники зареєстрували свої фірмові домени:

 • bondarenko .live
 • savchuk. live

Бізнес пішов у гору. Тому в 2019-2021 докупили, а частину старих доменів кинули:

 • 108 .in.ua
 • glavcom. info
 • stopkor. info
 • spilno .net
 • inquisition. info
 • politeka .org
 • from-ua. info
 • sprotyv .org
 • fakty. org
 • akcenty. life
 • jay.com .ua
 • doslova. com
 • vgolos. info
 • defence-line. org
 • karrespondent. com
 • vip-avto. com. ua

Зверніть увагу, що імена доменів один в один збігаються з іменами популярних українських проектів, що як ви розумієте, це було зроблено спеціально, щоб ввести в оману жертв своїх брудних інформаційних атак.

Очевидно, що спонсором був Порошенко, бо з цих доменів Бондаренко тільки тим і займався, що обливав грязюкою Зеленського в мерзотних і огидних виразах.

Головним хітом творчості Бондаренка стали вигуки у бік Зеленського у 2021 році.

Ось як він сам описав свій подвиг:

«Коли президент покидав Алею Небесної сотні, з натовпу почали кричати «Ганьба». «Ганьба державним зрадникам та малоросам», – вигукнув Ярослав Бондаренко із натовпу”.

Взагалі, Фейсбук Бондаренко – це просто радість для очей Порошенка!

Що не піст – облизування “сивочолого гетьмана” та хула Зеленського:

Видима публічна лояльність Порошенка щедро компенсувалася, але цього було недостатньо.

Головний заробіток Бондаренко був на шантажі та вимаганні, якому його навчив його куратор від Порошенка – професійний шахрай Ігор Мізрах.

За прайсом Бондаренка видалення публікації з його сайтів коштувало жертві: 1500 євро.

А блокування негативу на рік: 3500 євро.

Але прославився він не тим, що брав величезні гроші з жертв свого шантажу, а тим, що якщо він десь знімав одну посаду, то тут же з’являвся на іншому його ресурсі.

Таким чином він намагався “збити” з кожної жертви до 100 000 євро!

Продовження історії про героїчні подвиги Ярослава Бондаренка, про його роботу на Порошенка, а потім на ФСБ і про те, як він змінив дешевий український ринок шантажу на дорогий російський, ви зможете дізнатися у наступному матеріалі нашого розслідування: “Шантаж – справа прибуткова, але зрада батьківщини – вигідніше”!

ДЖЕРЕЛОНЕНЬКА ІНФО
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Дилер китайських труб поставив під загрозу буріння свердловин “Укргазвидобуванням”

Найбільша видобувна компанія України, "Укргазвидобування", знаходиться на межі зриву...

Справи корупції у ТЦК залишаються без розслідування

Наші джерела розповіли, що в ДБР, ведеться робота виключно...

ЗСУ першими в світі провели дістанційне мінування за допомогою морських дронів Sea Baby

Згідно з доповіддю від The Wall Street Journal, українські...

Хто буде відповідальним за фантастичні ідеї будівництва нових блоків Хмельницької АЕС

На фоні нагальної потреби у забезпеченні енергетичної безпеки та...

На Запорізькому напрямку руйнуються фортифікаційні споруди через неякісне зведення (ФОТО)

В розпорядженні нашої редакції з’явилися фото повалених та затоплених...

Україна очікує 60 винищувачів F-16, але підготовлено всього 15-20 пілотів

Україна в найближчий час планує отримати 60 винищувачів F-16...

В Україні підвищать податки

Голова комітету Ради з питань фінансів, податкової та митної...

“Азов” вимагає кримінального переслідування українського генерала

У своєму Telegram-каналі начальник штабу добровольчого батальйону "Азов" Богдан Кротевич...