Кол-центр Z-Solutions цілеспрямовано псує репутацію України на світовій арені

Україна сьогодні перебуває у дуже складній позиції на світовій арені. Через величезну кількість інформаційних атак Росії нам дуже складно представляти країну в потрібному світлі. Російська пропаганда не гребує найпідлішими методами, і не соромиться відверто брехати, коли йдеться про Україну.

Про це повідомляє редакція сайту 360UA NEWS

Але як би ми не намагалися відбити всі інформаційні атаки, в самій Україні перебувають люди, які йдуть на все, щоби знищити репутацію країни.

Так у Києві, у бізнес-центрах “Grand Step” на вулиці Польовій, 24, та БЦ “Сапфір” на вулиці Князів Острозьких, 8Б, діє величезного розміру шахрайський колл-центр Z-Solutions, який роками займається тим, що виманює у громадян Європи, зокрема Польщі – гроші.

Колл-центр Z-Solutions налічує кілька сотень працівників, розділених за мовними проектами. Ці працівники щодня обманюють людей, обираючи різні методи впливу – від лестощів до залякування. Серед ошуканих – громадяни європейських країн, але більшою мірою страждають українці, які живуть за кордоном.

Схема шахрайства, кол-центрів полягає в тому, що вам дзвонять “менеджери” інвестиційних фондів, і під психологічним тиском змушують їх вкладати гроші в різні фінансові інструменти, такі як валютні пари, криптовалюти, акції та дорогоцінні метали. Після отримання грошей менеджери зникають, залишаючи жертви без коштів.

Гроші, які “заробляють” шахраї, йдуть на наркотики, дорогі автомобілі та предмети розкоші для власників цього абсолютно кримінального бізнесу, робота якого була б неможлива без потужного “даху” від МВС.

Хто керує кол-центром Z-Solutions?

Очолює шахрайський кол-центр Олексій Шестопалов, дата народження: 6 квітня 1993 року. Олексій народився у Конотопі, але зараз він проживає у Броварах, що на Київщині, куди перевіз усю родину: матір, батька та сестру.

Колл-центр Z-Solutions цілеспрямовано спаплюжує репутацію України на світовій арені
Колл-центр Z-Solutions цілеспрямовано спаплюжує репутацію України на світовій арені

Шестопалов розпочинав свою кар’єру як менеджер у кол-центрі, але понад 2 роки тому відкрив свій власний кримінальний бізнес. На зароблені злочинним шляхом гроші Шестопалов придбав Mercedes-Benz S450 із номерним знаком КА6600ОХ та живе без докорів совісті, продовжуючи свою злочинну діяльність.

Керівником офісу є Анна Карелова (Матвійчук), дата народження: 10 липня 1993 року.

Ганна народилася на Житомирщині, але зараз проживає в ЖК Славутич у Києві та їздить на BMW X5 з номерним знаком КА6688АМ. Ганна активно сприяє організації шахрайської діяльності та контролює роботу менеджерів.

Колл-центр Z-Solutions цілеспрямовано спаплюжує репутацію України на світовій арені
Колл-центр Z-Solutions цілеспрямовано спаплюжує репутацію України на світовій арені

Брат Анни – Микола Овчинніков є керівником відділу продажу колл-центру Z-Solutions. Микола проживає по вулиці Урлівській у Києві та їздить на BMW X5 з номерним знаком КА6222АМ. Цей сімейний тандем працює на збагачення за рахунок ошуканих клієнтів.

У команду шахраїв також входять тімлідери менеджерів – Христина Чхапелія, народжена 21 липня 1996 року, що їздить на автомобілі з номерним знаком КА2107ІІ, та Максим Ткачов, народжений 25 травня 1996 року, що їздить на BMW 525D з номерним знаком КА4337ЕІ.

Колл-центр Z-Solutions цілеспрямовано спаплюжує репутацію України на світовій арені
Колл-центр Z-Solutions цілеспрямовано спаплюжує репутацію України на світовій арені

Бізнес шахраїв поставлено на широку ногу. Вони тісно співпрацюють з аналітиками, які безпосередньо обманюють клієнтів і розробляють нові схеми шахрайства. Тимлідери відіграють ключову роль у тренуванні та мотивації менеджерів, забезпечуючи виконання планів із залучення грошей.

На додаток до основної діяльності Ганна Карелова та Микола Овчинников вирішили збільшити свої доходи, організувавши фальшиві збори коштів для військових. Вони запевняли людей, що гроші підуть на підтримку армії, але жодна зібрана гривня не потрапила до військових, а залишилася в руках шахраїв.
землі під час війни.

Буквально днями, ВРУ ухвалила в першому читанні Законопроект #10190 про боротьбу з колл-центрами. Шахраїв на кшталт Шестопалова можна буде притягнути до відповідальності за новими статтями КК України – “Електронно-комунікаційне шахрайство” (190-1), за створення, та за “керівництво електронно-комунікаційної шахрайської організації, а також участь у ній” (255-4).

Є надія, що кіберполіція та СБУ можуть зупинити діяльність злочинців та притягнути до відповідальності всіх причетних до цієї афери. Сподіваємося, що справедливість візьме гору, і всі причетні до цих злочинів будуть покарані.

ДЖЕРЕЛО360UA NEWS
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Не варто сподіватись на миттєві результати від появи F-16 в українському небі

Українські Повітряні Сили зазначають, що швидкого ефекту від  літаків...

Українські водії в Польщі не зможуть працювати в таксі без польських прав

Відсьогодні водії, які здійснюють пасажирські перевезення в Польщі з...

Як і коли звертатися до поліції через порушення сусідів

Життя у многоквартирному будинку часто зводить нас з різними...

“Золоті унітази” для НАБУ

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) потрапило під критику через...

Україна планує перейти на нову систему нарахування соціальних виплат

Уряд України збирається впровадити базову соціальну допомогу та відмовитися...

Франція готує 26 українських пілотів для F-16

За інформацією видання Le Monde, Франція взяла на себе...

Реформа ТЦК поверне права людини суспільству

На думку адвоката Лихачова, реформування ТЦК може значно полегшити...

Що може призвести до використання ядерної зброї Путіним в Україні

Олександр Литвиненко, секретар Ради національної безпеки і оборони України...