Київський прокурор живе в маєтку за понад 18 мільйонів, арештом якого займалось його відомство

Прокурор Київської обласної прокуратури Олександр Гуцуляк, відповідальний за екологічні питання, влаштувався проживати у котеджному містечку «Вітаград», яке розташоване у селі Ходосівка, за 7 кілометрів від Києва. Ця вілла, площею 180 квадратних метрів, вартістю близько 18-19 мільйонів гривень, належить його батькам.

Згідно з розслідуванням Bihus.Info, земельну ділянку котеджного містечка арештували судові органи у 2021 році через земельні і екологічні проблеми. Однак за рік арешт був скасований на підставі листа від Київської обласної прокуратури про відсутність достатніх доказів.

Після цього прокурор Гуцуляк, через півроку, переїхав у «Вітаград». Крім того, у травні 2023 року він придбав новий автомобіль — BMW X5 2022 року випуску. Як зазначається, як маєток, так і автомобіль, зареєстровані на батька прокурора.

Під час спілкування з журналістами, Олександр Гуцуляк, прокурор Київської обласної прокуратури, стверджував, що його переїзд у котеджне містечко «Вітаград» не має жодного відношення до його службової діяльності. Він зазначив, що маєток не був придбаний, але будувався, оскільки, за його словами, його батько лише придбав земельну ділянку. Згідно з декларацією Гуцуляка, батькові обійшлася майже 9 соток землі у селі Ходосівка за менш як 200 тисяч гривень, що є вартістю однієї сотки згідно з поточними цінами на ринку.

Крім того, прокурор заявив, що будівництво маєтку розпочалося взимку 2023 року, але він уже заселився влітку того ж року. Однак, згідно з аерознімками від сервісів ЛУН та Google Earth Pro, будинок почали будувати ще восени 2021 року, а навесні 2022 він вже був готовий. Гуцуляк у своєму відповіді журналістам пояснив це “магією”.

Батько прокурора, Віктор Гуцуляк, розповів журналістам іншу версію: за його словами, він придбав ділянку ще у 2021 році, але не оформив її, а “домовився із забудовником”. Водночас, за його словами, він нічого не розповідав своєму синові про цю угоду, і тоді почалося будівництво. Віктор Гуцуляк також заявив, що займається бізнесом і може собі це дозволити.

За даними Bihus.Info, офіційний дохід батька прокурора за останні роки був би недостатнім для придбання як нерухомості, так і нового автомобіля. Останнім часом Віктор Гуцуляк також став власником ще двох квартир — у Києві та Ірпені.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Хто буде відповідальним за фантастичні ідеї будівництва нових блоків Хмельницької АЕС

На фоні нагальної потреби у забезпеченні енергетичної безпеки та...

На Запорізькому напрямку руйнуються фортифікаційні споруди через неякісне зведення (ФОТО)

В розпорядженні нашої редакції з’явилися фото повалених та затоплених...

Україна очікує 60 винищувачів F-16, але підготовлено всього 15-20 пілотів

Україна в найближчий час планує отримати 60 винищувачів F-16...

В Україні підвищать податки

Голова комітету Ради з питань фінансів, податкової та митної...

“Азов” вимагає кримінального переслідування українського генерала

У своєму Telegram-каналі начальник штабу добровольчого батальйону "Азов" Богдан Кротевич...

Після скандалу у Дніпрі Жорін запросив Тищенка на фронт

Бійка між охороною депутата Миколи Тищенка  та військовим викликали...

На початку осені чекаємо на гарні новини від ЗСУ

Українські Збройні Сили у цьому році продемонстрували значні стратегічні...

Російські війська наближаються до важливої траси в Донецькій області

Згідно з оновленою інформацією військового пабліка Deep State, російські...