Мер Вишневого від “Слуги народу” Діков хоче розпиляти 186 млн гривень на приміщенні для міськради

Комунальне підприємство “Головне управління комунального господарства” Вишневої міської ради Бучанського району Київської області 27 березня знову оголосило тендер на реконструкцію покинутого кінотеатру під офіс мерії очікуваною вартістю 186 млн грн. Це вже друга спроба місцевої влади витратити сотні мільйонів гривень на нове приміщення для чиновників.

У листопаді 2023 року КП “Головне управління комунального господарства” міськради Вишневого вже замовляло реконструкцію старого кінотеатру “Луч” під нове приміщення для міської ради за 193 млн грн. При цьому в кошториси реконструкції будівлі кінотеатру під нову будівлю для міськради заклали будматеріали за завищеними цінами.

Потребу пояснювали тим, що приміщення, яке займає міськрада Вишневого зараз, виставлено на продаж за 22 млн грн. При цьому аукціон ФДМ було скасовано через кримінальну справу ще до оголошення тендера.

Однак після скандалу угоду розірвали. Начальник Київської обласної адміністрації Руслан Кравченко заявив, що розірвати контракт рекомендувала обласна влада.

Через чотири місяці тендер на реконструкцію цього кінотеатру оголосили повторно, знизивши очікувану вартість на 7 млн грн – з 193 млн грн до 186 млн грн. У питаннях процедури закупівлі анонімні фірми вже нарікають на вимоги, які вважають дискримінаційними.

Директором КП “Головне управління комунального господарства” є Руслан Лисенко, а уповноваженою особою із закупівель – Ілона Левченко.

Мером Вишневого є Ілля Діков (“Слуга народу”). За даними рейтингу регіонального інформаційного агентства “ITV” за станом, отриманим у 2022 році, він очолив топ мерів-багатіїв Бучанського району.

Як повідомлялося, наприкінці березня КП “Головне управління комунального господарства” Вишневої міськради також оголосило тендер на будівництво протирадіаційного укриття на території ліцею “Лідер” у селі Крюківщина очікуваною вартістю 169,16 млн грн. Це найдорожча закупівля протирадіаційного укриття в Україні.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Не варто сподіватись на миттєві результати від появи F-16 в українському небі

Українські Повітряні Сили зазначають, що швидкого ефекту від  літаків...

Українські водії в Польщі не зможуть працювати в таксі без польських прав

Відсьогодні водії, які здійснюють пасажирські перевезення в Польщі з...

Як і коли звертатися до поліції через порушення сусідів

Життя у многоквартирному будинку часто зводить нас з різними...

“Золоті унітази” для НАБУ

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) потрапило під критику через...

Україна планує перейти на нову систему нарахування соціальних виплат

Уряд України збирається впровадити базову соціальну допомогу та відмовитися...

Франція готує 26 українських пілотів для F-16

За інформацією видання Le Monde, Франція взяла на себе...

Реформа ТЦК поверне права людини суспільству

На думку адвоката Лихачова, реформування ТЦК може значно полегшити...

Що може призвести до використання ядерної зброї Путіним в Україні

Олександр Литвиненко, секретар Ради національної безпеки і оборони України...