Наземні станції метро в Києві не планують відкривати під час повітряних тривог

Попри численні петиції від мешканців столиці, Київська міська військова адміністрація (КМВА) не планує відчиняти наземні станції метро під час повітряних тривог. Як заявив речник КМВА Михайло Шаманов в ефірі “Громадського радіо”, це рішення пов’язане з ризиком для життя та здоров’я людей через можливі падіння уламків збитих ракет і дронів.

Михайло Шаманов пояснив, що під час роботи сил протиповітряної оборони (ППО) у столиці, збиті ракети та дрони можуть залишати після себе уламки, які падають на землю. Вони не розчиняються у повітрі і становлять потенційну загрозу для людей. Саме тому на час тривог перекриваються ті ділянки метро, які розташовані на поверхні.

“Коли в столиці працюють сили ППО, уламки збитих об’єктів можуть падати на землю. Це становить небезпеку, тому ми змушені перекривати ті станції метро, які розміщені на поверхні. Безпека людей є нашим пріоритетом,” — зазначив речник КМВА.

Попри численні звернення громадян та петиції щодо відкриття наземних станцій метро під час тривог, КМВА не змінює своєї позиції. За словами Шаманова, навіть попри незручності для мешканців та гостей столиці, здоров’я і безпека людей залишаються на першому місці.

“Я розумію, що людям це незручно. Ми всі живемо поза зоною комфорту вже третій рік, але життя та здоров’я українців є пріоритетом. Ми не можемо ризикувати, відкриваючи станції метро, які знаходяться на поверхні,” — додав він.

Чому це важливо?

Рішення щодо перекриття наземних станцій метро в Києві ухвалюється через ризики для пасажирів, особливо під час активної фази ракетних атак з боку російських військ. Попри покращення роботи ППО, повністю захистити місто від падіння уламків неможливо. Тому в адміністрації наголошують на необхідності збереження жорстких заходів безпеки.

Міська влада закликає громадян і далі дотримуватись заходів безпеки під час повітряних тривог та користуватися підземними станціями метро як укриттями. Безпека громадян залишається пріоритетом навіть у складних умовах тривалої війни.

Нагадаємо, що з 17 листопада в Україні були введені графіки відключення електроенергії через масовані удари по енергетичній інфраструктурі. Це вплинуло і на функціонування міського транспорту, що також потребує адаптації до нових умов.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Колапс в енергосистемі України цієї зими відміняється, – Сергій Нагорняк

Попри численні прогнози про можливі перебої з електропостачанням через...

Загадкова хвороба Х в Конго: ВООЗ досліджує можливі зв’язки з малярією або Covid-19

У провінції Кванго, що в Демократичній Республіці Конго, спостерігається...

Гаджет з ШІ допоможе вам схуднути без зусиль: розпізнає страви і порахує калорії за вас

Новий революційний гаджет обіцяє значно спростити процес контролю калорій...

Сергій Тарасов в розшуку: Масштабна земельна афера на Кіровоградщині і втеча бізнесмена за кордон

Служба безпеки України оголосила в розшук Сергія Тарасова, бізнесмена...

Зірка серіалу “Альф”, яка виїхала за кордон, відповіла, чи планує повернутися в Україну

Зірка культового серіалу "Альф" Тетяна Малкова, яка під час...

Україна «може подумати» над пропозицією Макрона розмістити західні війська як гарантію безпеки, заявив Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна «може подумати»...

Мороз повертається в Україну: коли буде “мінус” (карта)

Уже в найближчі дні в Україні очікується різке зниження...

Новорічні святкування в Україні під час війни: який напрямок обрати

Для багатьох українців це вже буде третій Новий рік,...