Німеччина передасть Україні 54 самохідні гаубиці, але не раніше 2025 року

Німецький телеканал N-TV повідомляє про значне посилення України сучасними артилерійськими системами, зокрема самохідними гаубицями RCH 155. За інформацією з джерел близьких до західних оборонних кіл, Київ отримує більшу кількість цих важливих для оборони систем, ніж це було відомо раніше.

Захід оснащує Україну найсучаснішими артилерійськими системами, включно з RCH 155, причому до Києва поставляється більше самохідних гаубиць, ніж було відомо раніше, повідомляє німецький телеканал N-TV. Однак мине деякий час, перш ніж вони будуть розгорнуті на полі бою.

Україна підписала з оборонною компанією KNDS контракт на поставку 54 одиниць артилерійської системи RCH 155. Ця зброя є однією з найсучасніших артилерійських систем у світі, “новим еталоном сучасної самохідної артилерії”. Гаубиця може вести точну стрільбу навіть у русі та вражати цілі на відстані до 54 км 155-міліметровими боєприпасами. Управління артилерійським гарматним модулем у майбутньому зможе здійснюватися дистанційно. Крім того, RCH 155 – це знаряддя відомої артилерійської системи Panzerhaubitze 2000, яка вже використовується в Україні.

Уже давно стало зрозуміло, що Україна отримає новітні самохідні гаубиці RCH 155. Однак досі було відомо лише про те, що буде поставлено 36 одиниць. Тепер, після заяви KNDS, ця цифра зросла до 54. Уряд Німеччини видав Україні дозвіл на закупівлю перших 18 гаубиць ще восени 2022 року, але поставки очікуються не раніше 2025 року. Оснащення київських збройних сил гарматами RCH 155 – довгостроковий проєкт.

Компанія KNDS також повідомила, що цього року вона виробить для України 78 систем CAESAR. Вони вже використовуються в країні і мають дальність дії близько 70 км.

“Конфлікт в Україні показав, що перевірені артилерійські системи великої дальності особливо важливі для нанесення високоточних ударів”, – заявила оборонна компанія.

CAESAR зарекомендувала себе як міцна, надійна і проста в обслуговуванні система в усьому світі та стала сучасною артилерійською системою, яку замовляють найбільше. У результаті KNDS потроїла темпи виробництва: зараз щомісяця випускається шість установок CAESAR.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Придбати авто стане ще дорожче

Кабінет Міністрів України виступив із законодавчою ініціативою, що передбачає...

За даними Міноборони все більше жінок долучається до ЗСУ

За останніми даними, оприлюдненими Уповноваженим представником Міністерства оборони Олексієм...

Російські війська збираються наступати на Суми

Ветеран російсько-української війни, майор запасу Олексій Гетьман, заявив, що...

Жахливе ДТП в Одесі з багатьма постраждалими

У Хаджибейському районі Одеси сталася дорожньо-транспортна пригода з маршруткою,...

Василь Ломаченко відмовився від бою з Джервонтою Девісом

Український боксер Василь Ломаченко (18-3, 12 КО) вирішив відмовитися...

Нові деталі вбивства Ірини Фаріон

У суботу, 20 липня, заступник генерального прокурора Антон Войтенко...

Найвразливіші міста України до блекаутів

Київ, Харків та Одеса є найбільш вразливими великими містами...

Як нові податки змінять життя українців

В Україні на горизонті нові податкові зміни, які можуть...