Перезавантаження роботи: 13 порад, як зробити вашу роботу менш напруженою цього року

Ось зміни, які працівники можуть зробити, щоб покращити свою продуктивність і зменшити стрес у 2024 році

Ласкаво просимо до першого тижня 2024 року. Тепер вам потрібно прочитати десятки — можливо, сотні! — електронних листів, які «повертаються» після свят. Ваш бос і колеги завалюють вас запитами про ваші плани на рік. Без тиску, правда?

Експерти з питань продуктивності кажуть, що новий рік — це гарний час, щоб перед роботою перезавантажитися перед суєтою. Тому вдихніть, перш ніж знову зануритися.

Новий рік пропонує працівникам орієнтир, у якому вони можуть оцінити, що вийшло добре, що погано, чого вони хочуть і як планувати прогрес, кажуть експерти. Це може бути так само важливо, як, якщо не важливіше, ніж встановлення особистих цілей щодо здоров’я, оскільки більшість працівників проводять більшу частину часу неспання на роботі.

«Важливо знайти час, щоб оцінити минулий рік і дивитися вперед», — сказав Джоно Лук, віце-президент із управління продуктами Webex by Cisco. «Так легко повернутися до того самого кліпу та темпу», який був у вас раніше.

Експерти кажуть, що внесення суттєвих змін не повинно бути надто важким, важким чи навіть масовим. Навіть невеликі зміни можуть значно змінити роботу людини.

«Я дуже вірю в внесення невеликих, поступових змін», — сказав Джошуа Зеркель, експерт із продуктивності та керівник глобального маркетингу залучення в Asana. «Ніколи не варто все перевертати».

Ось 13 способів, якими працівники можуть налаштуватися на успіх на початку року.

Відновіть свої кордони.

Люк сказав, що останніми роками пандемія стерла межі між роботою та домашнім життям , тож це може бути вдалий час для зміцнення кордонів, які можуть виглядати будь-якими, починаючи від того, щоб у вас був спеціальний робочий простір, і закінчуючи скиданням розкладу.

«Поділіться своїми цілями та межами з іншими», — сказав він. «Тож щось на зразок: «Якщо ви побачите мене в мережі о 7 вечора, викиньте мене». Інші притягнуть вас до відповідальності».

Сформулюйте свої цілі.

Один із способів подумати про свої цілі — згадати, чого ви досягли, і застосувати це до того, що ви хочете робити в майбутньому, — сказав Ахіла Сатіш, генеральний директор Meseekna, технологічної компанії, яка використовує симуляції для оцінки талантів. Намагайтеся зробити ваші цілі максимально реалізованими з малими часовими рамками, щоб зробити їх досяжними, сказала вона. Можливо, вам знадобиться зібрати відгуки, щоб допомогти вам, сказала Аніта Вільямс Вуллі, професор і заступник декана наукового відділу Школи бізнесу Теппер Університету Карнегі-Меллона. Вона також пропонує приділяти трохи часу щодня або щотижня, щоб переглянути свою діяльність і узгодити її зі своїми цілями.

«Будьте свідомі та конкретні щодо того, що вам потрібно робити, щоб досягти прогресу», – сказала вона.

Оцініть свої пріоритети.

Те, що є терміновим, не завжди може бути важливим, сказав Вуллі, тому переконайтеся, що ви розумієте свої пріоритети. Зробивши це, ви можете визначити, що саме плануєте робити, і повторювати, доки не створите нові звички. Це може виглядати як додавання елементів календаря, щоб блокувати час, щоб зосередитися на конкретних завданнях. «Зосередьтеся на речах, які важливі», — сказала вона. «Не дозволяйте їм вибити з колії неважливі, термінові справи».

Повідомте про наміри.

Оголошуйте свої зобов’язання та наміри на рік, кажуть експерти. Поділитися своїми думками може бути корисним для решти вашої команди, яка може внести свій внесок або потребує скорегувати свої очікування. «Це може зменшити кількість речей, які можуть вас вибити з колії», — сказав Вуллі. «І якщо ви берете на себе публічне зобов’язання, ви, швидше за все, це зробите».

Оцініть свою продуктивність.

Подивіться на свій календар і оцініть, коли ви були найбільш продуктивними, а коли найменшими, сказав Сатіш. Це може виявити тенденції, коли ви найбільше та найменш продуктивні, щоб ви могли структурувати майбутні зустрічі та зосередити час навколо цього. Ви також повинні переглянути, які елементи календаря варто зберегти, сказав Люк. Це може означати аудит повторюваних зустрічей, щоб скоротити, скасувати або переформатувати їх у електронні листи чи інші форми спілкування, сказав Церкель. «Виявилося, що більшість людей могли б відмовитися від 25 відсотків того, що вони роблять, без будь-якого впливу на продуктивність», — сказав Гаррі Кремер, клінічний професор менеджменту та організації Школи менеджменту Келлога при Північно-Західному університеті. «Ми робимо деякі речі лише тому, що так завжди їх робили».

Знайдіть свій баланс.

Подумайте, як ви витрачаєте 168 годин, які ви отримуєте щотижня, сказав Кремер. Розподіліть відсоток часу, який ви хочете витратити, на шість сфер: кар’єра та безперервна освіта, сім’я та друзі, духовні та релігійні погляди, здоров’я, розваги та соціальна відповідальність. Потім порівняйте це з тим, скільки часу ви насправді витрачаєте, і відкоригуйте відповідно, сказав він. «У нас є дивна концепція багатозадачності», — сказав він. «Але ми сплутали активність із продуктивністю?»

Використовуйте цифрові інструменти.

Заощадити час можна так само просто, як скопіювати та вставити поширену відповідь електронної пошти з блокнота вашого ноутбука, сказав Сатіш. Але чи існують інші програми чи способи, за допомогою яких можна оцифрувати невеликі завдання, щоб покращити робочий процес? Зеркель сказав, що вам навіть може знадобитися скоротити набір цифрових інструментів, щоб бути більш ефективними. Замість того, щоб працювати у вашій папці «Вхідні», наприклад, може існувати система керування роботою, яку доцільніше використовувати для команд над конкретними проектами, для яких вони можуть захотіти поспілкуватися, поділитися ресурсами або встановити терміни.

Плануйте відпустку.

Почніть планувати свій відпустку зараз, навіть якщо це розпливчаста оцінка, порадив Люк. Якщо ви знаєте, що хочете здійснити пляжну подорож влітку, виберіть кілька ідеальних вихідних і позначте їх у своєму календарі, щоб планування не пройшло повз вас. Тоді, коли ви підійдете ближче, ви зможете зміцнити свої плани. «Якщо ви принаймні не запишете цього, ви не зробите це», — сказав він.

Відновіть контакт з людьми.

Новий рік – чудовий час для відновлення зв’язків із професійною мережею, – сказав Сатіш. Тому знайдіть час, щоб зв’язатися з колишніми наставниками та зв’язками. «Важко [підтримувати зв’язок] протягом року, — сказала вона. «Але знову залучити повідомлення «з новим роком» дуже легко».

Оновіть своє резюме.

Початок року — гарний час, щоб переконатися, що ваше резюме та особисті веб-сайти чи профілі актуальні , — сказав Сатіш. «Ніколи не знаєш, коли це тобі знадобиться».

Налаштуйте сповіщення.

Якщо ви працювали з налаштуваннями сповіщень за замовчуванням на своїх пристроях і програмах, то, ймовірно, цілий день вас відволікають, сказав Церкель. Satish пропонує встановити параметри фокусування та режиму роботи на пристроях iPhone та Android, щоб фільтрувати шум. Ви також можете встановити часові обмеження для кожної програми в розділі «Час екрана» на iOS, додала вона. Це також може означати закриття електронної пошти або перемикання сповіщень Slack або Teams на час зосередженості, сказав Вуллі.

Упорядковувати та архівувати.

Організовувати потрібно не лише фізичний робочий простір, а й цифровий, кажуть експерти. Це означає очищення робочого столу, переміщення значків додатків або документів, які вам регулярно потрібні, у зручні місця, архівування проектів і впорядкування електронної пошти , сказав Вуллі. «Очистіть мотлох, щоб ви могли дістатися до речей, які важливіші», — сказав Зеркель. «Це може полегшити вам самопочуття».

Отримати фору.

Почніть свій день або тиждень, витративши перші 15 хвилин на перегляд папки «Вхідні», календаря та інших повідомлень і створення списку пріоритетів для важливої ​​роботи, сказав Церкель.

«Ви можете повернутися на місце водія, даючи собі трохи місця на початку кожного дня», — сказав він.

ДЖЕРЕЛОThe Washington Post
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Вадим Слюсарєв, спонсор “Слуги народу”, придбав нерухомість у Ніцці з партнеркою, що веде бізнес в окупованому Криму

Недавно опубліковане розслідування порталу Bihus.Info викликало значний резонанс українському...

Журналістське розслідування про власників санаторію “Корал” в Криму, що отримувало мільйони від влади РФ

В останньому розслідуванні журналісті знайшли українську компанію, яка зареєстрована...

Менше 10 тисяч гривень зарплати отримують 43% українців

Згідно з останніми даними опитування, проведеного агентством Gradus, практично...

В Україні за мільйони доларів покупають посади в митній службі

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) разом із Спеціалізованою антикорупційною...

У трагедії на Рівненщині у страшній ДТП загинуло 14 людей

Сьогодні на Рівненщині сталася трагічна автомобільна катастрофа, в результаті...

Україна впроваджує безвідсоткові кредити на енергообладнання

Український уряд активно реагує на енергетичні виклики країни за...

Керівник ТОВ “Київ-Авіаторг” Михайло Щербань, який закуповував неякісні запчастини для вертольотів, втік із країни

Новий випадок корупційного скандалу в українській армії викликав хвилю...

У Львові затримано колишнього прокурора та його тещу-адвоката

Сьогодні в Львові сталася низка затримань, що вразили місцеве...