Повітряні сили перевіряють переведення військових в піхоту

У Повітряних силах України створено спеціальну комісію, яка перевіряє випадки переведення військовослужбовців із дефіцитних спеціальностей в інші роди Збройних сил. Як повідомляється у Telegram-каналі Командування ПС, мета цієї ініціативи — запобігти зменшенню кадрового потенціалу ключових фахівців, необхідних для виконання стратегічних завдань.

Під особливою увагою перебувають військові, які працюють з технологічною авіатехнікою, зенітними ракетними комплексами, радіотехнічними системами, а також спеціалісти радіоелектронної боротьби та мобільних вогневих груп. Також наголошується, що бійці, які навчалися за кордоном для роботи із західними зразками озброєння, не повинні переводитися в піхотні підрозділи.

“Комісія працює над виявленням можливих порушень і прийматиме рішення для їх усунення, якщо такі випадки будуть виявлені”, — йдеться у заяві Командування Повітряних сил.

Ситуація набула розголосу після заяв військових, що їх переводять у піхотні підрозділи, навіть якщо вони є фахівцями інженерно-авіаційної служби чи працюють із сучасною технікою.

Генеральний штаб ЗСУ запевнив, що такі переведення стосуються лише окремих категорій військових і не зачіпають гостродефіцитні спеціальності. Президент України Володимир Зеленський також наголосив на важливості збереження чисельності фахівців у Повітряних силах, доручивши командуванню не допускати подібних випадків.

Ефективність Повітряних сил залежить від комплексного підходу, де ключову роль відіграють не лише бойові підрозділи, але й інженери, техніки та інші фахівці. В умовах війни з Росією такі спеціалісти є надзвичайно важливими для обслуговування сучасної авіаційної техніки, зокрема західного зразка.

Водночас частина військових Повітряних сил активно посилює інші підрозділи ЗСУ на лінії фронту. Однак командування наполягає, що без стратегічного збереження ключових кадрів неможливо забезпечити ефективну роботу авіаційних сил.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Якою буде погода в Україні 2 квітня

2 квітня погода в Україні демонструватиме всі свої примхи...

Росія готує наступ уже в квітні

У командуванні Сил оборони України попереджають: Росія готує нову...

Судоми, втома, безсоння? Можливо, вам бракує магнію

Магній – це один із найважливіших мінералів для нашого...

Державні надра – приватні руки: кому належать українські родовища

В Україні право на користування надрами мають 2 268...

“Чисте місто” по-київськи: схема Комарницького вкрала 6 ділянок у столиці

Журналісти-розслідувачі Bihus.Info викрили корупційну схему, яку очолював колишній нардеп...

Колишня невістка Ющенка стала жертвою шахраїв: на неї оформили кредит

Єлизавета Ющенко (уроджена Єфросиніна), колишня невістка третього президента України...

Третій рахунок за газ: хто та за що платитиме додатково

Попри діючий мораторій на підвищення тарифів, у квітні 2025...

Покровськ без мера: Требушкін у Бельгії, але отримує українську зарплату

Міський голова Покровська Руслан Требушкін, який тривалий час відсутній...