Прем’єр-міністр Денис Шмигаль анонсував старт Великої приватизації

На сьогоднішній прес-конференції Денис Шмигаль розповів, що інтерес інвесторів до українських підприємств дуже великий, і уряд продовжує налагоджувати комунікацію з партнерами для подальших інвестицій у країну.

Велику приватизацію в Україні має бути відновлено у 2024 році. Держава вже визначилася з об’єктами, які можуть отримати нових власників. Про це сказав на щорічній пресконференції прем’єр-міністр Денис Шмигаль у понеділок, 4 березня.

“Закликаємо інвесторів, зокрема, західних партнерів подивитися на об’єкти. Інтерес дуже великий. І ми сьогодні якщо не бачимо швидкого входження, то ми розуміємо, що ми дійсно робимо велику роботу з комунікації, зі спілкування з нашими партнерами з точки зору входження інвесторів в Україну”, — сказав глава уряду.

Серед об’єктів, які планує продати уряд України у 2024 році, є різноманітні підприємства різних галузей економіки. Серед них можна виділити наступні:

  1. Енергетичні об’єкти: Уряд розглядає можливість приватизації деяких енергетичних підприємств, зокрема електростанцій та дистрибуційних компаній, що сприятиме модернізації енергетичного сектору та підвищенню його конкурентоспроможності.
  2. Машинобудівні заводи: Уряд планує продати деякі машинобудівні підприємства, які спеціалізуються на виробництві транспортних засобів, сільськогосподарської техніки та інших машин та устаткування.
  3. Хімічна та нафтопереробна промисловість: В переліку об’єктів приватизації також знаходяться підприємства, які займаються хімічною та нафтопереробною промисловістю, що може зацікавити інвесторів з цих галузей.
  4. Туристичні та готельні комплекси: Уряд розглядає можливість продажу деяких туристичних та готельних комплексів, що сприятиме розвитку туристичної інфраструктури та приверненню іноземних туристів.

“Це ті напрямки, які сьогодні є важливими, цікавими для інвесторів, цікавими для нас, як для країни, щоб піднімати економіку”, — підкреслив прем’єр-міністр України.

Водночас мала приватизація в Україні, за словами Шмигаля, вже “дає досить значний результат” не тільки для державного, а й для малого та середнього бізнесу.

“Серед проєктів для іноземних інвесторів найважливіші та найперспективніші — це видобуток критичної сировини: 22 види з 30 видів критичної сировини сьогодні є в наявності в Україні.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Антикорупційне бюро проводить обшук у справі про зловживання у Нацгвардії

У п’ятницю, 9 травня, детективи Національного антикорупційного бюро України...

На Львівщині СБУ затримала рекетирів, які вимагали гроші за неіснуючі борги

Служба безпеки України нейтралізувала учасників двох організованих злочинних угруповань,...

У НБУ погіршили прогноз інфляції на 2025 рік

За даними Державної служби статистики, рівень річної інфляції в...

Директор “Нижньодністровської ГЕС” підозрюється у розтраті 5 мільйонів гривень

Працівники ДБР за матеріалами СБУ викрили масштабну корупційну схему...

Канцлер Німеччини заявив про можливу угоду щодо припинення вогню

Канцлер ФРН Фрідріх Мерц висловив сподівання, що угода про...

Вихователька дитсадка та працівник пошти отримали оборонні контракти на 45 мільйонів

Протягом останніх шести місяців Запорізька обласна військова адміністрація уклала...

Лікарі попереджають: пізні пологи можуть збільшити ризик раку і діабету

Лікар-гінеколог назвала оптимальний вік для народження дитини. За її...

ДБР підозрює колишню керівницю МСЕК у недостовірній декларації

Державне бюро розслідувань у взаємодії з НАЗК викрило колишню...