Прем’єр-міністр Денис Шмигаль анонсував старт Великої приватизації

На сьогоднішній прес-конференції Денис Шмигаль розповів, що інтерес інвесторів до українських підприємств дуже великий, і уряд продовжує налагоджувати комунікацію з партнерами для подальших інвестицій у країну.

Велику приватизацію в Україні має бути відновлено у 2024 році. Держава вже визначилася з об’єктами, які можуть отримати нових власників. Про це сказав на щорічній пресконференції прем’єр-міністр Денис Шмигаль у понеділок, 4 березня.

“Закликаємо інвесторів, зокрема, західних партнерів подивитися на об’єкти. Інтерес дуже великий. І ми сьогодні якщо не бачимо швидкого входження, то ми розуміємо, що ми дійсно робимо велику роботу з комунікації, зі спілкування з нашими партнерами з точки зору входження інвесторів в Україну”, — сказав глава уряду.

Серед об’єктів, які планує продати уряд України у 2024 році, є різноманітні підприємства різних галузей економіки. Серед них можна виділити наступні:

  1. Енергетичні об’єкти: Уряд розглядає можливість приватизації деяких енергетичних підприємств, зокрема електростанцій та дистрибуційних компаній, що сприятиме модернізації енергетичного сектору та підвищенню його конкурентоспроможності.
  2. Машинобудівні заводи: Уряд планує продати деякі машинобудівні підприємства, які спеціалізуються на виробництві транспортних засобів, сільськогосподарської техніки та інших машин та устаткування.
  3. Хімічна та нафтопереробна промисловість: В переліку об’єктів приватизації також знаходяться підприємства, які займаються хімічною та нафтопереробною промисловістю, що може зацікавити інвесторів з цих галузей.
  4. Туристичні та готельні комплекси: Уряд розглядає можливість продажу деяких туристичних та готельних комплексів, що сприятиме розвитку туристичної інфраструктури та приверненню іноземних туристів.

“Це ті напрямки, які сьогодні є важливими, цікавими для інвесторів, цікавими для нас, як для країни, щоб піднімати економіку”, — підкреслив прем’єр-міністр України.

Водночас мала приватизація в Україні, за словами Шмигаля, вже “дає досить значний результат” не тільки для державного, а й для малого та середнього бізнесу.

“Серед проєктів для іноземних інвесторів найважливіші та найперспективніші — це видобуток критичної сировини: 22 види з 30 видів критичної сировини сьогодні є в наявності в Україні.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Партії ЄС і «Голос» заблокували рішення, яке могло знизити тарифи на електроенергію

Фракції "Європейська солідарність" та "Голос" понад рік блокували важливе...

Базову військову підготовку зробили обов’язковою для студентів-чоловіків

Базову загальновійськову підготовку проходитимуть усі студенти-чоловіки другого курсу українських...

Кімната в гуртожитку, гектари за безцінь і кеш у доларах: що приховує декларація нового голови водного агентства Ігоря Гопчака

Новий очільник Державного агентства водних ресурсів Ігор Гопчак декларує...

Якою буде погода на Великдень

Найближчими вихідними — 19 і 20 квітня — Україна...

Призов і виїзд за кордон — головний удар по бізнесу під час війни

Поки фронт тримає оборону, тил усе гучніше говорить про...

У Києві викрили шахрайський кол-центр, що видурює гроші в європейців

У самому центрі Києва, на вулиці Дегтярівській, під дахом...

Як українці святкуватимуть Великдень у 2025 році

На четвертому році повномасштабної війни українці змінюють не лише...

Через дефіцит овочесховищ уряд розширив програму «5-7-9%» для фермерів

В умовах війни та знищеної інфраструктури уряд вирішив «розморозити»...