Прем’єр-міністр Денис Шмигаль анонсував старт Великої приватизації

На сьогоднішній прес-конференції Денис Шмигаль розповів, що інтерес інвесторів до українських підприємств дуже великий, і уряд продовжує налагоджувати комунікацію з партнерами для подальших інвестицій у країну.

Велику приватизацію в Україні має бути відновлено у 2024 році. Держава вже визначилася з об’єктами, які можуть отримати нових власників. Про це сказав на щорічній пресконференції прем’єр-міністр Денис Шмигаль у понеділок, 4 березня.

“Закликаємо інвесторів, зокрема, західних партнерів подивитися на об’єкти. Інтерес дуже великий. І ми сьогодні якщо не бачимо швидкого входження, то ми розуміємо, що ми дійсно робимо велику роботу з комунікації, зі спілкування з нашими партнерами з точки зору входження інвесторів в Україну”, — сказав глава уряду.

Серед об’єктів, які планує продати уряд України у 2024 році, є різноманітні підприємства різних галузей економіки. Серед них можна виділити наступні:

  1. Енергетичні об’єкти: Уряд розглядає можливість приватизації деяких енергетичних підприємств, зокрема електростанцій та дистрибуційних компаній, що сприятиме модернізації енергетичного сектору та підвищенню його конкурентоспроможності.
  2. Машинобудівні заводи: Уряд планує продати деякі машинобудівні підприємства, які спеціалізуються на виробництві транспортних засобів, сільськогосподарської техніки та інших машин та устаткування.
  3. Хімічна та нафтопереробна промисловість: В переліку об’єктів приватизації також знаходяться підприємства, які займаються хімічною та нафтопереробною промисловістю, що може зацікавити інвесторів з цих галузей.
  4. Туристичні та готельні комплекси: Уряд розглядає можливість продажу деяких туристичних та готельних комплексів, що сприятиме розвитку туристичної інфраструктури та приверненню іноземних туристів.

“Це ті напрямки, які сьогодні є важливими, цікавими для інвесторів, цікавими для нас, як для країни, щоб піднімати економіку”, — підкреслив прем’єр-міністр України.

Водночас мала приватизація в Україні, за словами Шмигаля, вже “дає досить значний результат” не тільки для державного, а й для малого та середнього бізнесу.

“Серед проєктів для іноземних інвесторів найважливіші та найперспективніші — це видобуток критичної сировини: 22 види з 30 видів критичної сировини сьогодні є в наявності в Україні.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Лагун, Фірташ: кого ще можуть екстрадувати з Австрії

Під час візиту до Відня 16 червня 2025 року...

Заступник голови ДПС Лисеюк не задекларував жодного майна

Заступник голови Державної податкової служби України Сергій Лисеюк, який...

Харківська ОВА витрачає мільйони на піар замість відновлення

У березні 2025 року Харківська обласна військова адміністрація (ХОВА)...

Дружина і син міністра Чернишова виїхали з України

За інформацією українських ЗМІ, родина міністра національної єдності Олексія...

Чи можуть звільнити мобілізованого працівника

Мобілізація не є підставою для звільнення з роботи. За...

Колишні, але друзі: Нікітін і Білик несподівано перетнулися за кордоном

Український продюсер Юрій Нікітін уперше за довгий час зустрівся...

Голова ОП Єрмак поспішає змінити уряд, поки має вплив на Зеленського

У кулуарах Банкової розгортається новий раунд політичного протистояння. За...

СБУ затримала колишнього редактора УНІАН за проросійську пропаганду

20 червня 2025 року в Києві Служба безпеки України...