Прокурор Офісу Генерального прокурора Андрєєв Андрій наразі робить ремонт у двох елітних будинках у Конча-Заспі по 1,5 млн доларів кожний

Ці будинки належать йому та його родині.

Цікаво те, як саме сім’я прокурора придбала таку нерухомість (будинки розташовані на території дитячого оздоровчого комплексу всупереч містобудівній документації) і хто саме з колег йому в цьому допоміг і допомагає далі.

У київській поліції перебуває кримінальне провадження щодо обставин захоплення та забудови елітними дачними котеджами території дитячого оздоровчого комплексу, розташованого в Києві за адресою Столичне шосе, № 149 у Голосіївському районі (та сама Конча-Заспа). Кваліфікація – за ч. 5 ст. 190 Кримінального кодексу шахрайство в особливо великих розмірах, що є особливо тяжким злочином.

У рамках уп було встановлено, що стосовно першочергового власника дитячого оздоровчого комплексу ЗАТ “Київгума” було порушено справу про банкрутство. Призначено управителя Кудляка, який вчасно поквапився і почав незаконно відчужувати землю та недобудовані об’єкти на цій території (Столичне шосе, 149), яка тепер має вигляд елітного котеджного містечка.

Прикривав це все заступник начальника Департаменту нагляду за дотриманням законів Національною поліцією України та органами, що ведуть боротьбу з організованою злочинністю Офісу генерального прокурора Андрєєв Андрій Васильович, за що був винагороджений двома будиночками (на кшталт купив, але щоправда, за суттєво заниженою ціною, а не за 1,5 млн доларів кожен).

Поліція намагалася розслідувати справу, на ці ділянки навіть було накладено судовий арешт, але процесуальний керівник прокурор Київської місцевої прокуратури Власов (а нині прокурори Печерського району столиці) вирішили допомогти колезі Андрєєву і не клопотати про передачу майна до Арми, а натомість Андрєєв із дружиною робить ремонт у заарештованих будинках і дякує за це друзям із Київської місцевої прокуратури.

Не хотілося б затьмарювати очікування новосілля для Андрєєва і його друзів-прокурорів, але, наскільки мені відомо, НАЗК уже проводить перевірку можливого незаконного збагачення з його боку.

І до речі, ДБР відкрило провадження за фактом незаконного збагачення і недостовірного декларування Андрєєвим. Тож скоро буде підозра, а не запрошення на новосілля.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Хто буде відповідальним за фантастичні ідеї будівництва нових блоків Хмельницької АЕС

На фоні нагальної потреби у забезпеченні енергетичної безпеки та...

На Запорізькому напрямку руйнуються фортифікаційні споруди через неякісне зведення (ФОТО)

В розпорядженні нашої редакції з’явилися фото повалених та затоплених...

Україна очікує 60 винищувачів F-16, але підготовлено всього 15-20 пілотів

Україна в найближчий час планує отримати 60 винищувачів F-16...

В Україні підвищать податки

Голова комітету Ради з питань фінансів, податкової та митної...

“Азов” вимагає кримінального переслідування українського генерала

У своєму Telegram-каналі начальник штабу добровольчого батальйону "Азов" Богдан Кротевич...

Після скандалу у Дніпрі Жорін запросив Тищенка на фронт

Бійка між охороною депутата Миколи Тищенка  та військовим викликали...

На початку осені чекаємо на гарні новини від ЗСУ

Українські Збройні Сили у цьому році продемонстрували значні стратегічні...

Російські війська наближаються до важливої траси в Донецькій області

Згідно з оновленою інформацією військового пабліка Deep State, російські...