Російські війська здійснюють успішні прориви біля Покровська

На основі інформації з карт DeepState, зрозуміло, що траса Т0511, що веде від Очеретиного до Прогресу, знаходиться під значним наступом ворожих сил. Зокрема, російські війська діють ближче до траси Т0504 та готуються здолати маленьке селище, площа якого не перевищує 1 квадратний кілометр.

За даними DeepState, підрозділи ЗС РФ просуваються у чотирьох напрямках до міста Покровськ у Донецькій області. Ворогу вдалося прорватись через українську оборону в чотирьох місцях. Один із цих проривів стався у селі Воздвиженка, яке є останньою перепоною перед логістичною трасою між Покровськом та Костянтинівкою. Деталі про ці бої на сході станом на 9 липня були опубліковані у Telegram-каналі експертів DeepState.

Експерти на карті відзначили чотири напрямки успішних наступів ЗС РФ: Воздвиженка, Лозуватське, Прогрес і Новоселівка Перша. В усіх випадках ворожі війська зуміли прорвати українську лінію оборони на відстань від 600 м до 1,5 км. Усі ці напрямки розташовані недалеко від Покровська і відокремлені від найвіддаленішої точки на близько 11 кілометрів.

Воздвиженка розташована поблизу водойми, що простягається від села до Новоолександрівки. Росіянам вдалося продовжити майже кілометр до траси Т0504, яка з’єднує Покровськ із Костянтинівкою. Відстань до самої траси складає близько 5,7 км, а площа селища, яке має 380 мешканців, — 1 квадратний кілометр.

Лозуватське відзначається найбільшим проривом за останню добу, коли російські війська пройшли 1,57 км через поля на схід від населеного пункту, де раніше жили 17 людей.Бої на сході, карта, 9 липня, Покровський наппрямок, Лозуватська

Прогрес позначений тим, що російським військам вдалося просунутися вздовж траси Т0511 з Очеретиного на відстань близько 840 метрів.Бої на сході, карта, 9 липня, Покровський наппрямок, Прогрес

Новоселівка Перша також стала місцем прориву, коли російські війська рухалися на відстань до 1,4 км через поля між Євгенівкою-Соколом та Новопрокопівським.Бої на сході, карта, 9 липня, Покровський наппрямок, Новоселівка Перша

За звітом Генштабу ЗСУ станом на вечір 8 липня, Покровський напрямок залишався найбільш напруженим. Протягом останньої доби відбулося 38 “штурмових та наступальних дій” з боку ЗС РФ. Серед точок, де відбулись атаки, експерти DeepState відзначили Воздвиженку (разом із Новоолександрівкою) і Новоселівку Першу.

Також варто відзначити, що у попередньому звіті експерти зазначили успіхи російських військ у трьох інших населених пунктах. На онлайн-карті бойових дій також з’явились зміни на Куп’янському, Покровському та Курахівському напрямках.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

НАБУ завершило досудове розслідування справи з участю екс-керівника Держспецзв’язку Юрія Щиголя

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) оголосило про завершення досудового...

На Запоріжжі водій смертельно збив військовослужбовця

У Запорізькій області стався важливий інцидент, який викликав сильне...

Україна затримує масштабний контрнаступ через повільну поставку військової допомоги від союзників

На фоні зростаючої напруги на сході України та затягування...

Росія незаконно використовує український бренд

На цьому тижні українська делегація в Організації Об'єднаних Націй...

Екс-генерал ЗСУ Кривонос закликав не вважати F-16 “диво-зброєю”

Екс-генерал Збройних сил України, Ігор Кривонос, висловив свої погляди...

Українські ув’язнені уже воюють на фронті, у складі 225 ОШБ

Українські ув'язнені, які підписали контракт з ЗСУ, уже більше...

У “Слузі народу” обговорюють мобілізацію тих, кому ще немає 25

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Федір Веніславський заявив...

Одного з головних податківців Києва затримано за підозрою в корупції

СБУ заявила про викриття факту корупції серед високопосадовців Державної...