Російський наступ на півночі Харківської області загрожує перерізати постачання Куп’янського угруповання

Загострення бойових дій на півночі Харківської області в результаті наступу Збройних Сил Російської Федерації може призвести до серйозних проблем з постачанням для угруповання у Куп’янську. Зазначений наступ, спрямований на зайняття ключових позицій, вже викликає хвилюючі обговорення серед військових та експертів.

Просування противника під Вовчанськом створює гостру тактичну проблему з питання постачання Куп’янська. При цьому вона може перерости в стратегічну проблему. Наступ тут уже йде за двома напрямками: у бік Харкова і вздовж річки Сіверський Донець.

Наступ на село Глибоке пов’язаний із планами ЗС РФ просунутися до Харкова для обстрілу угруповання ЗСУ, яке перебуває там, зі ствольної артилерії. Для цієї мети росіяни мають намір захопити село Липці та зміцнити свої позиції там, що дасть змогу скувати основні сили ЗСУ, які перебувають у Харкові.

Водночас інша частина харківського угруповання ЗС РФ, що веде штурм позицій ЗСУ у Вовчанську та Стариці, продовжуватиме розширювати плацдарм уздовж річки Сіверський Донець і рухатиметься в напрямку Гетьманівки та Шевченкового, щоб перерізати постачання Куп’янського угруповання. Природна географія – р. Сіверський Донець і супровід авіо- та артилерією прикриватимуть правий фланг росіян, водночас мости вздовж річки буде зруйновано, а загроза наступу на Харків (з Липиці) не дасть змоги українським підрозділам вийти з міста.

Водночас перекинути серйозні резерви ЗСУ, щоб зупинити сили противника, неможливо. По-перше, відсутності фортифікаційних споруд, а вибудувати оперативно їх уже не встигнуть. І по-друге, брак людей (“немає резервів”). А цю проблему ні Захід поки що не готовий допомогти вирішити, ні сама Україна не може вирішити.

Тактика противника “тисячі дрібних порізів” знекровлює ЗСУ. Росіяни завдають ударів одразу за багатьма напрямками, розтягуючи і виснажуючи українські резерви. Після чого в тому чи іншому місці росіяни здійснюють прорив оборони. І так само, буде проведено прорив росіян до Гетьманівки та Шевченкового, щоб перерізати трасу Н-26 і почати вихід у тил Куп’янського угруповання. Одночасно з наближенням до населених пунктів ЗС РФ посилять натиск на Куп’янському напрямку, щоб перерізати шляхи постачання підрозділів ЗСУ там.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Хто буде відповідальним за фантастичні ідеї будівництва нових блоків Хмельницької АЕС

На фоні нагальної потреби у забезпеченні енергетичної безпеки та...

На Запорізькому напрямку руйнуються фортифікаційні споруди через неякісне зведення (ФОТО)

В розпорядженні нашої редакції з’явилися фото повалених та затоплених...

Україна очікує 60 винищувачів F-16, але підготовлено всього 15-20 пілотів

Україна в найближчий час планує отримати 60 винищувачів F-16...

В Україні підвищать податки

Голова комітету Ради з питань фінансів, податкової та митної...

“Азов” вимагає кримінального переслідування українського генерала

У своєму Telegram-каналі начальник штабу добровольчого батальйону "Азов" Богдан Кротевич...

Після скандалу у Дніпрі Жорін запросив Тищенка на фронт

Бійка між охороною депутата Миколи Тищенка  та військовим викликали...

На початку осені чекаємо на гарні новини від ЗСУ

Українські Збройні Сили у цьому році продемонстрували значні стратегічні...

Російські війська наближаються до важливої траси в Донецькій області

Згідно з оновленою інформацією військового пабліка Deep State, російські...