Скандал із незаконним виробництвом медичних виробів для військових в Київській області

На початку цього тижня Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба) розкрила скандальну ситуацію з незаконним виробництвом медичних виробів у Київській області. Ці вироби, які не мали відповідних сертифікатів якості, були постачені військовим установам, що підкреслює серйозні проблеми в системі контролю та безпеки виробництва медичної продукції в Україні.

В Обухові у комунальному державному приміщенні група зловмисників на чолі з громадянином Ігором Цурупою, скориставшись скасуванням ринкового нагляду за обігом та виробництвом медичних засобів у зв’язку із повномасштабним вторгненням, організували підпільне виробництво медичного фальсифікату з метою отримання прибутку. Мова йде про підробки гемостатичних бинтів для аптечок під назвою «Кровоспас».

Цей несертифікований препарат не зареєстрований в Україні як лікарський засіб, не має жодних документів, зловмисники штампують медичні бинти у підвальному приміщенні Обухівського міського центру творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик», використовуючи шкідливі реагенти поруч із приміщеннями, де займаються діти.

Держлікслужба в травні проводила перевірку, під час якої вона визнає той факт, що це не легальне виробництво, але порушень не виявлено. В одному із своїх висновновків держслужбовці заявляють, що даний виріб «Не для продажу!!!», Проте, якщо пошукати в інтернеті, або ж написати організаторам не сертифікованого виробництва, то виявиться, що за одиницю продукції необхідно буде сплатити близько 70 гривень. Якщо ці кошти не будуть перераховані, то безкоштовно ніхто нічого не отримає. Проте чиновники Держлікслужби Романа Ісаєнка не хочуть помічати очевидних порушень.

Абсурдністю ситуації являється той факт, що цей не сертифікований та низькоякісний виріб постачають у війська, фактично даючи марну надію на порятунок для солдата.

Також у соцмережах можна знайти велику кількість квитанцій про переказ коштів за «Кровоспас» на рахунки Ігоря Цурупи і його фірми НДЦ «Борей». Саме тому висновки Держлікслужби Київської області, з якими, очевидно, погоджується керівництво, є недостатніми, неточними, маніпулятивними, і можуть свідчити про намагання приховати вчинення злочину та применшити його суть.

Навіщо бюджету витрачати кошти на зарплати голови Держлікслужби Романа Ісаєнка і голови Держлікслужби в Київській області Віктора Стефківського, якщо вони не можуть провести елементарну перевірку підвального виробництва фальсифікату, проявляють дії та бездіяльність, спрямовані на все, що завгодно, але не виконання закону та припинення нелегального виробництва медичного фальсифікату в приміщенні для дітей

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

У родини чиновника КМДА – майже 200 тисяч доларів заощаджень і нерухомість в Ірпені

Керівник Департаменту фінансів Київської міської державної адміністрації Володимир Репік...

ДБР викрило нові епізоди корупції у справі колишнього судді Ємельянова

Колишньому заступнику голови Вищого господарського суду України повідомлено нову...

Спрощене повернення на військову службу після СЗЧ діє до кінця літа: що варто знати

До 30 серпня 2025 року в Україні діє спрощений...

Директор київської ритуальної служби заволодів 21 мільйоном гривень через фіктивне працевлаштування “мертвих душ”

Колишнього керівника київського комунального підприємства з надання ритуальних послуг...

Україна може отримати Patriot навіть без прямої допомоги США

Заява експрезидента США Дональда Трампа під час саміту НАТО...

Справу про незаконне збагачення експосадовця казначейства Ігоря Вериги закрили

Слідство закрило кримінальне провадження щодо колишнього посадовця Держказначейства Полтавщини...

НБУ випустив пам’ятну монету до 20-річчя адміністративного судочинства

Національний банк України презентував нову пам’ятну монету номіналом 5...

Блокування банківських карток: чому українці дедалі частіше стикаються з фінансовим моніторингом

Українські банки посилили перевірку грошових операцій, що призвело до...