Син начальника поліції Київщини уникнув покарання за наркоторгівлю

Син заступника начальника поліції Київщини Олександр Петренко опинився в центрі скандалу після того, як вдалося уникнути покарання за тяжкі кримінальні злочини, зокрема за виготовлення та розповсюдження амфетаміну. Відомо, що Петренко отримав повістку до армії, що дозволило йому уникнути судової відповідальності за його злочини. Однак, відомості джерела, він не потрапив на фронт і продовжує жити звичним життям, а «служба» у Збройних силах України стала лише формальністю.

Олександр Петренко, раніше працюючий оперативником у поліції, неодноразово втратив у неприємній ситуації. У 2017 році, працюючи в Борисполі, він був затриманий за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Однак справа була закрита судом.

З початком війни у ​​2022 році Петренко звільнився з поліції і почав кримінальну діяльність, організовуючи наркобізнес. Разом із групою спільників він створив мережу для виготовлення та збуту амфетаміну, який доставляли через закриті чати, уникаючи блокпостів на автомобілях. Через рік, у жовтні 2022 року, Петренка вдруге затримали за кермом у стані наркотичного сп’яніння, але за цей раз справа затягнулася і не отримала належного судового розгляду.

Після розслідування справи щодо наркоторгівлі Петренка та його спільників було висунуто кілька обвинувальних статей, однак завдяки підтримці батька – Олега Петренка, заступника начальника поліції Київщини, – молодий чоловік вникнув покарання. За даними джерела його батько використав свої зв’язки з колишнім головою Бориспільського ТЦК Сергієм Русіним, щоб організувати «фіктивну» службу сина в армії. Олександр Петренко отримав повістку і формально став військовослужбовцем, що дозволило йому відтермінувати судове покарання.

Однак, за інформацією, Петренко так і не потрапив на фронт, продовжуючи вести звичний спосіб життя в Борисполі. Його батько, за допомогою зв’язків та впливів, влаштовував синові служіння «на папері», а сам Петренко навіть публікує фото у військовій формі, не покидаючи рідне місто.

Попри формальний статус військовослужбовця та повідомлення розшуку з боку правоохоронних органів триває розслідування. Чи вдасться слідчим розібратися з цією справою і покарати винних – питання, яке залишається відкритим. Але все більше фактів вказує на те, що впливові зв’язки можуть суттєво впливати на результат справи, дозволяючи уникати покарання навіть у випадку серйозних злочинів.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Вчені: проблеми зі сном підвищують ризик ранньої смерті на 87%

На тривалість життя впливає не тільки харчування, тиск чи...

На Івано-Франківщині військовому дали 5 років за відмову їхати на фронт через віру

На Івано-Франківщині військовослужбовця Збройних сил України засудили до п’яти...

Крупа залишиться за ґратами до вересня: суд зменшив заставу до 56 мільйонів

Вищий антикорупційний суд подовжив запобіжний захід для колишньої очільниці...

Середня зарплата українців зросла до 25 тисяч, але не скрізь

Середня зарплата в Україні у 2025 році зростає, однак...

Оновлення через “Резерв+” стало обов’язковим для бронювання працівників

Українці, які підлягають військовому обліку, не зможуть отримати відстрочку...

Блогерка Даша Квіткова познайомила сина з новим коханим

Новий роман однієї з найвідоміших блогерок країни Даші Квіткової...

Керівник міжнародного департаменту митниці Князевич задекларував 1,25 млн грн готівкою

Керівник департаменту міжнародної взаємодії Державної митної служби Микола Князевич...

На Вінниччині зафіксовано випадки лептоспірозу: один із хворих купався в річці Сіб

У Жмеринському та Гайсинському районах Вінницької області зареєстровано два...