Україна вперше за 28 років вийшла до півфіналу Чемпіонату світу з футзалу

Українська збірна з футзалу досягла значного успіху, перемігши Венесуелу в чвертьфіналі Чемпіонату світу з рахунком 9:4 та вперше за 28 років вийшовши до півфіналу цього престижного турніру. Матч відбувся на “Хумо Арені” в Ташкенті, де українці продемонстрували вражаючу гру.

• Микола Микитюк: 38 хвилина

Венесуельська команда відповіла голами Мілтона Франсії (6 хвилина), Хесуса Віамонте (16 хвилина), Альфредо Відаля (17 хвилина) та Рафаеля Морільо (30 хвилина). Зокрема, варто відзначити, що один з голів забив голкіпер Олександр Сухов, що стало не лише досягненням особисто для нього, а й незабутнім моментом для всієї команди.

Це друге в історії України досягнення півфіналу Чемпіонату світу з футзалу. Перший раз команда досягла цього успіху в 1996 році, коли зайняла 4 місце, програвши в обох вирішальних матчах.

У півфіналі Україна зустрінеться з потужною командою Бразилії, яка в чвертьфіналі перемогла Марокко з рахунком 3:1. Поєдинок відбудеться 2 жовтня в Ташкенті, початок о 18:00 за київським часом. Українці сподіваються на підтримку своїх вболівальників у цьому важливому матчі, який обіцяє бути напруженим і захоплюючим.