Відключення світла в Україні не пов’язані з обстрілами – їхня мета, виправдати підвищення тарифів на світло

Незважаючи на більш ніж тяжке становище України, тарифи на електрику в країні залишаються одними з найнижчих у Європі. Виправдано залишаються. Оскільки добробут українців, як і їхні зарплати, також далеко не на вершині європейських. Ця ситуація вкрай не подобається тим, хто володіє частиною потужностей з виробництва електрики, і контролює ту частину, яка формально належить державі.

Ідея підняти ціни на електрику до європейських не залишає розуму та думки Ріната Ахметова, який зможе завдяки цьому примножити доходи своєї і без того найпотужнішої в Україні ФПГ.

І він, незважаючи на війну, незважаючи на тягар та позбавлення українського народу, використовуючи свій вплив на політику, та банальний підкуп, цей свій план реалізовує.

Так попри обіцянки Президента, що тарифи на ЖКГ в Україні під час війни не зростатимуть, щороку вони зростають.

Тільки минулого року українцям довелося платити за електрику на 70% більше, а цього року тариф планується підняти ще на 93%!

Головним поясненням необхідності такого зростання називається необхідність залучити кошти на відновлення інфраструктури, пошкодженої ракетними ударами російського агресора.

Що фактично є спланованим шантажем та брехнею. Незважаючи на комерційний статус, а не державна енергокомпанія Ахметова – ДТЕК безоплатно отримує від західних партнерів різне обладнання та значні дотації. Але це не публічна інформація, бо знати, що Ахметов на їхньому горі непогано заробляє – українцям не треба.

Не треба, бо рівень бідності у країні значний. Неплатежі по ЖКГ загалом у країні лише на рівні 50-55%, із них по електриці в приватних споживачів на рівні 20-25%, а у бізнесу менше 10%.

Не треба, бо ніхто не хоче розповідати українцям, що зростання тарифів на електрику спричинить зростання цін на товари та послуги на 20% і вище! А проїзд в електротранспорті може подорожчати і в 2 рази!

Але кому на Печерських пагорбах на це не начхати?

Менеджер Ахметова – Шмигаль, та партнер з бізнесу – Єрмак вже затвердили, механізм підвищення тарифів через рішення НКРЕКП та з дня на день тарифи піднімуть А щоб збити негатив, менеджери Ахметова вигадали кейс з відключенням світла по всій країні, нібито через нездатність мережі в поточному стані всіх забезпечити світлом.

У Ахметова навіть порахували, що 2 тижні регулярного відключення світла можуть знизити негатив в українців від підвищення тарифів з 63% до 17%, а повернення до постійної подачі електрики після підвищення тарифів наблизить його до 7%!

Реалізацію цього примусу до ухвалення підвищення цін ми якраз зараз і спостерігаємо.

Спостерігаємо, незважаючи на те, що жодної глобальної проблеми немає!

АЕС щодня скидають надлишок енергії, який міг би зашкодити фінансовій піраміді Ахметов – ДПЕК і далі роздягатиме українців!

Якби уряд в Україні працював на користь народу, то Ахметов був би жебраком, а населення отримувало б дешеву енергію з атомних станцій, якої в нас надміру.

ДЖЕРЕЛОНЕНЬКА ІНФО
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

ЗСУ першими в світі провели дістанційне мінування за допомогою морських дронів Sea Baby

Згідно з доповіддю від The Wall Street Journal, українські...

Хто буде відповідальним за фантастичні ідеї будівництва нових блоків Хмельницької АЕС

На фоні нагальної потреби у забезпеченні енергетичної безпеки та...

На Запорізькому напрямку руйнуються фортифікаційні споруди через неякісне зведення (ФОТО)

В розпорядженні нашої редакції з’явилися фото повалених та затоплених...

Україна очікує 60 винищувачів F-16, але підготовлено всього 15-20 пілотів

Україна в найближчий час планує отримати 60 винищувачів F-16...

В Україні підвищать податки

Голова комітету Ради з питань фінансів, податкової та митної...

“Азов” вимагає кримінального переслідування українського генерала

У своєму Telegram-каналі начальник штабу добровольчого батальйону "Азов" Богдан Кротевич...

Після скандалу у Дніпрі Жорін запросив Тищенка на фронт

Бійка між охороною депутата Миколи Тищенка  та військовим викликали...

На початку осені чекаємо на гарні новини від ЗСУ

Українські Збройні Сили у цьому році продемонстрували значні стратегічні...