За час депутатства нардепа від Батьківщини Крулька розширилася готельно-ресторанна мережа в його рідній сім’ї

Журналісти Bihus.Info виявили зв’язки народного депутата двох скликань Івана Крулька з “Батьківщини” та його брата, місцевого депутата від тієї ж політичної сили, з мережею готелів та ресторанів Apartel. Розвиток готельно-ресторанного бізнесу відбувся після обрання Івана Крулька до Верховної Ради. Нові об’єкти відкривалися навіть під час повномасштабного вторгнення Російської Федерації. Незважаючи на те, що брат народного депутата навіть згадує себе серед партнерів у цьому бізнесі, жоден з Крульків не має офіційного статусу у цій компанії і, відповідно, не зазначив цей бізнес у своїх деклараціях.

Іван Крулько є народним депутатом з 2014 року і входить до складу фракції “Батьківщина”, де він також є одним із заступників Юлії Тимошенко. На початку вересня 2023 року він відмовився підтримати відкриття реєстру електронних майнових декларацій, пояснивши свою позицію міркуваннями з питань безпеки під час війни.

За даними журналістів, у червні 2023 року Іван Крулько був присутній на відкритті приватного готельно-ресторанного комплексу Apartel Uzhhorod. Святкову стрічку перерізав Василь Крулько, молодший брат нардепа, який є депутатом Закарпатської обласної ради від “Батьківщини” з 2020 року. У 2021 році Іван Крулько також був присутній на відкритті готелю Huston у місті Хуст (готель також зазначений на сайті Apartel).

Теща Василя Крулька, Оксана Сабадош, внесена до реєстру юридичних осіб як власниця декількох фірм (ТОВ “Велос”, ТОВ “Рікка Хуст”, ТОВ “Рікка Хуст1”, ТОВ “Рікка Хуст2”), які управляють землею під майбутніми величезними 5-зірковими комплексами Apartel Skhidnytsya і Apartel Rikka Khust, а також нерухомістю, що наразі там будується.

Крім того, права на товарний знак Apartel належать тещі Крулька-молодшого.

Журналісти також виявили зв’язок народного депутата Івана Крулька і його родини з кількома особами, які публічно згадуються як співзасновники (партнери) мережі Apartel: Сергієм Максименком, Михайлом Мадярчиком та Артемом Орлом.

Журналісти Bihus.Info зафіксували, як народний депутат Крулько приїздив під Верховну Раду у 2021 році на мікроавтобусі Mercedes-Benz V250, який належить Сергію Максименку. За даними попередніх партійних звітів, цей мікроавтобус був орендований від Максименка партією “Батьківщина” за кошти, виділені з бюджету на фінансування парламентських сил.

У 2023 році дружина народного депутата Крулька стала користуватися кросовером Lexus NX200, що належить Сергію Максименку. Іван Крулько пояснив журналістам, що його дружина орендує це авто у Максименка. Крім того, у 2017 році Максименко придбав земельну ділянку на Київщині у дружини Івана Крулька. Зараз Максименко має юридичні зв’язки як директор або власник у фірмах, що беруть участь у будівництві об’єктів мережі.

Михайло Мадярчик, якого також називають співзасновником мережі Apartel, у 2019 році придбав у Івана Крулька квартиру в ЖК “Британський квартал” за шість разів дорожче, ніж народний депутат інвестував у неї.

Ще один знайомий братів Крульків, Артем Орел, який є директором однієї з фірм тещі Крулька-молодшого, у 2018 році придбав у народного депутата Крулька земельну ділянку на Київщині.

В коментарі для журналістів Іван Крулько заявив, що не має жодного відношення до мережі Apartel і не отримує жодних прибутків від її діяльності. На запитання про частку його брата в цьому бізнесі народний депутат не зміг відповісти.

Цікаво, що за час своєї роботи в парламенті майновий стан народного депутата Івана Крулька значно покращився. Перед обранням у 2013 році він разом з родиною володів квартирою у Броварах, 6-річною Honda Civic та земельними ділянками на Київщині та Херсонщині.

У 2019 році його родина вже мала дві квартири у престижному столичному ЖК “Французький квартал 2”, паркомісце в цьому ж комплексі, бокс у гаражному кооперативі, два кросовери BMW X1 та X5 відповідно, а також частину згаданих земельних ділянок на Київщині та Херсонщині. Народний депутат пояснює це тим, що успішно реалізував попереднє майно і інвестував у квартири в столиці на етапі будівництва.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Не варто сподіватись на миттєві результати від появи F-16 в українському небі

Українські Повітряні Сили зазначають, що швидкого ефекту від  літаків...

Українські водії в Польщі не зможуть працювати в таксі без польських прав

Відсьогодні водії, які здійснюють пасажирські перевезення в Польщі з...

Як і коли звертатися до поліції через порушення сусідів

Життя у многоквартирному будинку часто зводить нас з різними...

“Золоті унітази” для НАБУ

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) потрапило під критику через...

Україна планує перейти на нову систему нарахування соціальних виплат

Уряд України збирається впровадити базову соціальну допомогу та відмовитися...

Франція готує 26 українських пілотів для F-16

За інформацією видання Le Monde, Франція взяла на себе...

Реформа ТЦК поверне права людини суспільству

На думку адвоката Лихачова, реформування ТЦК може значно полегшити...

Що може призвести до використання ядерної зброї Путіним в Україні

Олександр Литвиненко, секретар Ради національної безпеки і оборони України...