Захід побоюється перемоги України над Росією

Експерти вважають, що Захід не підтримає перемогу України над Росією, оскільки це може призвести до непрогнозованої турбулентності в регіоні. Аналізуючи геополітичну картину, де Захід та Росія є ключовими гравцями, військовий підкреслив, що перемога України може стати причиною глибоких змін у геополітичному балансі сил, що несе ризики для всієї Європи та світового порядку.

Втім, як відзначає військовий Юрій Касьянов, насправді ситуація не така вже й трагічна і загалом складається на нашу користь.

За його словами, окупанти попри панування в повітрі, багаторазову перевагу в живій силі й бронетехніці, в снарядах і дронах так і не змогли домогтися вирішальної перемоги на жодному напрямку.

“Літо ще не закінчилося, наступальний потенціал ворога не вичерпався, але навіть у разі локального успіху для розвитку наступу й стратегічного прориву в нього немає ресурсів. Фактично противник веде битву за поліпшення переговорних позицій у ймовірному торгу про мир”, — відзначив Касьянов.

При цьому він переконаний, що ніхто в Європі, навіть угорський прем’єр Віктор Орбан, не зацікавлений у поразці України. “Наші західні партнери — і Байден, і Трамп — чудово розуміють, що поразка України означатиме повний та остаточний злам системи світового правопорядку, що склалася після Другої світової війни, й настання ери суцільної турбулентності, яка запросто може закінчитися світовою ядерною війною та повною катастрофою для людства. Розуміють це й у Китаї, розуміють це навіть наші вороги в Росії”, — заявив військовий.

За його словами, для України це є плюсом, втім, є і мінус — ніхто не зацікавлений у поразці Росії. “Поразка Росії — це та сама турбулентність і, можливо, з таким самим трагічним кінцем для планети. Тому програти нам не дадуть, але й перемогти — з парадом у Москві — не дозволять”, — заявив Касьянов.

На його думку, у такій патовій ситуації наше завдання — завдати такої військової поразки армії Росії, коли вона вже не зможе воювати. “Ще раз: наше завдання — розгром армії агресора, а не звільнення територій. Якщо військова машина орків розвалиться, то й території повернуться. А якщо не розвалиться — то не повернуться, й війна буде вічною”, — розповів Касьянов.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Головного підрядника “Великого будівництва” Юрія Бойка звільнили від кримінальної відповідальності

Судова справа, яка тривала протягом декількох місяців, привела до...

ВАКС вимагає розслідування можливого незаконного збагачення голови НЕК “Укренерго” Кудрицького

Верховна адміністративна комісія справедливості (ВАКС) України прийняла рішення задовольнити...

Нардеп Ар’єв демонструє розкішне життя у Верховній Раді, увімкнені всі лампи і працюють кондиціонери

Український нардеп Олексій Ар'єв став об'єктом гострої критики після...

За корупцію тепер можна буде відкупитись, заплативши офіційно штраф

Верховна Рада України затвердила законопроєкт №11340, який став причиною...

Українські військові залишили Кринки, офіційної інформації поки не має

На передовій в Україні на островах Дніпра розгортаються нові...

За штрафи військовозобов’язаного можуть забрати майно, оформлене на дружину

Майно оштрафованого військовозобов'язаного можуть заарештувати, навіть якщо воно оформлене...

Солдата засудили за умисне вбивство цивільного у Харківській області

У Полтавській області суд засудив військовослужбовця до 9 років...

Ризикуючи життям українці рятуються від мобілізації

У статті для The Washington Post розглянуто складну ситуацію,...