Мустафа Найєм вирішив покинути свою посаду на фоні повного краху енергетичної сфери

Голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури, Мустафа Найєм, опублікував заяву про своє звільнення. Інформацію про це він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

“Я покидаю посаду голови Агентства відновлення. Рішення прийняв особисто через системні перешкоди, що перешкоджають ефективному виконанню моїх обов’язків”, – заявив Найєм. Чиновник стверджує, що команда агентства вже з листопада 2023 року стикається з постійним опором і штучними перешкодами. Зокрема, відмову прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля участі у Конференції з відновлення України в Берліні він також відніс до важливих причин свого рішення.

“Я усвідомлюю обмеженість ресурсів і важливість військових витрат. Але скасування коштів на утримання інфраструктури неминуче позначиться насамперед на стані доріг оборонного значення і, як наслідок, на всій військовій логістиці. Якщо це не зміниться, наступного сезону на нас чекає ускладнення військової логістики і експорту продукції”, – додав він. Серед інших причин своєї відставки Найєм вказав на скасування бюджету на проекти з відновлення і утримання доріг, бюрократію, несвоєчасну оплату роботи підрядників і значне зменшення зарплати працівників агентства.

“З початку року уряд значно скоротив заробітну плату співробітникам – більшій частині працівників було зменшено до 68% зарплати. Це було зроблено навмисно, щоб в агентстві не залишилося професіоналів та мотивованих працівників”, – зауважив він. У своєму пості Найєм також зазначив досягнення агентства за останній час. За його словами, незважаючи на усі перешкоди, агентство не провалило жодного проекту протягом часу війни, не зупинило жодного військового вантажу та жодного евакуаційного маршруту.

“Наразі агентство координує роботу 353 будівельних майданчиків з відновлення по всій країні. Це найскладніша робота в моєму житті… За рік нам вдалося відновити майже 1,3 тис. км автошляхів та 330 мостів після деокупації постраждалих регіонів”, – підкреслив чиновник. Однак слід відзначити, що, незважаючи на значні бюджети, захист енергетичної інфраструктури повністю провалено.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Таксист вкрав у вдови військового 400 тисяч гривень

У Києві стався випадок крадіжки, який вразив громадськість та...

Верховна Рада втрачає парламентський контроль за правоохоронцями

Український парламент в останні роки втрачає здатність ефективно контролювати...

Україна намагається знищити важливу космічну базу РФ у Криму

Українські військові знову нанесли удар по російському центру космічного...

Україна сподівається на “сильне” рішення НАТО на саміті у Вашингтоні

Україна активно підготовляється до майбутнього саміту НАТО, що відбудеться...

Корупція перешкоджає Україні в боротьбі з торгівлею людьми – звіт Держдепартаменту США

Згідно з останнім звітом Державного департаменту США щодо торгівлі...

Добровольці ЗСУ, колишні в’язні, втекли з навчального центру “Десна”

Суспільство стурбовано подією, що сталася у навчальному центрі "Десна",...

Люксове життя та vip-друзі звичайного блогера, власника “Джокера”, Романа Кравця

Журналісти hromadske зацікавились та провели розслідування щодо власника тг-каналу...

Петиція про позбавлення Тищенка депутатського мандату всього за добу набрала майже половину підписів

Українська політична сцена знову під впливом скандалу, пов'язаного з...