Шантаж Міхаеля Шумахера: колишній охоронець вимагав мільйони за особисті матеріали спортсмена

Стало відомо про новий скандал, який потряс світ “Формули-1”. Легендарний гонщик Міхаель Шумахер став жертвою шантажу з боку колишнього охоронця своєї родини, Маркуса Фріче. Це стало результатом того, що Фріче отримав доступ до конфіденційних даних сім’ї Шумахера і почав погрожувати публікацією особистих фотографій і відео, на яких зафіксовано приватне життя знаменитого спортсмена.

Ім’я Міхаеля Шумахера знову опинилося в центрі уваги, але цього разу через шокуючий скандал, пов’язаний із ймовірним шантажем. Видання Daily Mirror пише, що колишній охоронець легенди “Формули-1” Маркус Фріче виявився причетним до спроби вимагання у сім’ї Шумахера значної суми — 12 мільйонів фунтів стерлінгів.

З моменту нещасного випадку на гірськолижному курорті у французьких Альпах життя Шумахера змінилося назавжди. Спортсмена, якому зараз 55 років, з моменту трагедії не бачили на публіці тривалий час, а сім’я німця намагалася тримати його статки в таємниці, надаючи доступ до них тільки довіреному колу осіб.

Одним із тих, хто користувався високою довірою, був Маркус Фріче, який працював у родині Шумахера близько 18 місяців до аварії 2013 року. Як виявилося, він мав доступ до медичної інформації Міхаеля, включно з результатами обстежень і відео з реабілітацією.

Після завершення контракту, за даними німецьких прокурорів, він нібито вирішив використати цю інформацію проти сім’ї. Причому під час розслідування з’ясувалося, що він діяв не один: до змови були залучені його давній друг Йілмаз Тозтуркан і його син Лінс.

охоронець ШумахераFullscreen
Колишній охоронець Шумахера Маркус Фріче

Як вимагачі хотіли отримати гроші

Схема ймовірних злочинців була детально продумана. Фріче передав спільникам 1500 зображень, 200 відеороликів та інші конфіденційні матеріали. Ця інформація зберігалася на чотирьох USB-накопичувачах і двох жорстких дисках, які він вивіз із будинку Шумахерів.

На першому етапі змовники зв’язалися із сім’єю і зажадали 12 мільйонів фунтів стерлінгів, погрожуючи опублікувати дані в даркнеті. Тозтуркан дзвонив сім’ї з анонімного номера, а потім надіслав кілька фотографій, щоб довести, що матеріали у них. При цьому злочинці дали сім’ї легендарного гонщика місяць на ухвалення рішення, зазначивши, що викуп має бути виплачений двома частинами в офісі адвоката.

Однак попри тиск, сім’я Шумахерів не піддалася шантажу. Німецька поліція почала стежити за підозрюваними, і вже за тиждень після першого контакту, 19 червня, Йілмаз Тозтуркан і його син були заарештовані. Маркус Фріче також опинився під слідством, хоча був відпущений під заставу. Поліція вилучила носії з вкраденою інформацією, що стало ключовим доказом у справі.

Суд над шантажистами

Нещодавно стало відомо, що прокуратура Німеччини завершила розслідування, і в грудні 2024 року розпочнуться судові засідання. Обвинуваченим загрожують серйозні терміни. Тозтуркану висунуто обвинувачення у вимаганні, а його синові та Фріче — у пособництві.

“Прокурори вимагають щонайменше чотири роки, але через величезну суму, яку вони вимагають, суддя вищої інстанції може призначити суворіше покарання, якщо трійцю буде визнано винною”, — зазначили автори матеріалу.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Львівський військовий оркестр перевели у піхоту

Музикантів Львівського військового оркестру Національної академії сухопутних військ імені...

Українські каратисти не повернулися після змагань в Італії

Федерація карате України виключила з національної команди подружжя Євгена...

Лікаря з Білої Церкви затримали за хабар у 40 тис. грн

На Київщині лікаря з Білої Церкви затримали за підозрою...

ОП підготував зміни до законів для призову чоловіків 18-25 років

В Офісі Президента України повідомили про плани внести зміни...

Нові ліміти на карткові перекази в Україні: що зміниться з 1 лютого

З початку лютого 2025 року в Україні вступають у...

Молоко, овочі, яйця: що відбувається з цінами на продукти в Україні

Зимовий сезон традиційно супроводжується підвищенням цін на певні категорії...

США продовжують військову допомогу Україні

На тлі рішення Держдепартаменту США призупинити іноземну допомогу на...

Терміни проходження ВЛК обмежено придатними подовженно

В Україні до 4 лютого 2025 року всі військовозобов'язані,...