ЗСУ повертає втрачені території в Курській області

Збройним силам України вдається повернути втрачені позиції на території Курської області Росії. Це стало можливим завдяки ефективним діям українських військ, які активно відвойовують території, що були відсунуті російською армією 2-4 тижні тому. За словами військового експерта, офіцера резерву ЗСУ Андрія Крамарова, російські війська зазнали значних втрат, намагаючись витіснити українські сили, і зараз вже не здатні утримувати ці території.

Андрій Крамаров підкреслює, що російські війська, незважаючи на чисельну перевагу, не володіють необхідною гнучкістю для стабільного контролю над захопленими територіями. За його словами, російська армія зазнала великих втрат при спробах наступу на позиції ЗСУ і змушена була відступити, залишивши території на Курщині, які тепер знову під контролем українських сил.

“Вони наступали, наступали, втратили значну кількість своїх сил, відступили. І тепер ми знову займаємо ті самі позиції першої лінії оборони”, — зазначив Крамаров.

Попри значні зусилля російської армії, якій не вистачає гнучкості і маневреності, Збройні сили України продовжують відновлювати контроль над Курською областю. Військовий експерт також вказує на приклади з Сирії, де російські війська не змогли досягти значних результатів через відсутність потрібних стратегічних можливостей.

“Не вистачає гнучкості, і це яскраво видно на прикладі Курщини”, — зазначає Крамаров, додаючи, що ефективних наступальних операцій російська армія не здатна вести, окрім, хіба що, Донецької області.

За деякими даними, Володимир Путін дав команду за будь-яку ціну вибити Збройні сили України з Курської області до 20 січня 2025 року, коли відбудеться інавгурація нового президента США Дональда Трампа. Такі терміни підтверджують важливість регіону для Росії в контексті міжнародної політики та зусиль зі зміцнення власного позиціонування на фронті.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський відвідав українські підрозділи, що виконують бойові завдання на Курщині, і окреслив головну мету українських військ у цьому регіоні. Однак, військовий експерт Михайло Жирохов вказує, що на війні неможливо давати чіткі терміни для утримання чи звільнення територій, оскільки такі рішення залежать від багатьох факторів, включаючи тактичні та стратегічні обставини.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

У голови апеляційного суду Львова під час обшуку знайшли понад 270 тис. доларів

Голова Західного апеляційного господарського суду Максим Желік потрапив у...

МОН готує реформу дитсадків через демографічну кризу

Пандемія, повномасштабна війна та демографічна криза завдали дошкільній освіті...

Фахівець ДСНС «забув» про майно, родину і 3 мільйони гривень

Головний фахівець відділу протидії корупції апарату ДСНС України Тарас...

Мер Києва отримав мільйони за участь у боксерському симуляторі

Мер Києва Віталій Кличко поповнив свої статки на 3,62...

Ексміністерка Богатирьова судиться за пенсію

Раїса Богатирьова — колишня міністерка охорони здоров’я та одна...

Що святкують 2 квітня: історія, традиції і прикмети дня

2 квітня за новим церковним календарем віряни вшановують пам’ять...

Якою буде погода в Україні 2 квітня

2 квітня погода в Україні демонструватиме всі свої примхи...

Росія готує наступ уже в квітні

У командуванні Сил оборони України попереджають: Росія готує нову...