Боротьба за 17 гектарів у центрі столиці, пов’язана з компанією ексрегіонала Володимира Продивуса

У Києві на вулиці Промисловій у Голосіївському районі розгортається скандальна ситуація навколо 17 гектарів землі, вартість якої оцінюється у 200 мільйонів гривень.  Ця ділянка, що раніше служила перевалочним пунктом для піску, належить до об’єктів конфлікту між компанією, пов’язаною з колишнім регіоналом Володимиром Продивусом, і іншими зацікавленими сторонами.

Історія почалася ще у 2006 році, коли Київрада передала земельну ділянку в оренду компанії “Мостобуд” на 50 років. Однак компанія не виконала умов договору, несплативши орендну плату та використовуючи землю не за призначенням, що призвело до розірвання договору.

У 2020 році ділянка була передана у власність ТОВ “КПС-ГРУП”, яка також отримала право на будівлю площею 150 квадратних метрів на цій землі. Однак Київрада не ухвалила рішення про передачу землі в оренду цій компанії.

За даними журналістів, до привласнення землі може бути причетний Володимир Продивус, який має великий досвід у спірних земельних справах та відомий своїми зв’язками у політичних і кримінальних колах. Його партнерство з “тіньовими” структурами, включаючи імперію “Юнігран”, викликає серйозні питання щодо законності власності над цими земельними активами.

Питання щодо власності над землею перебуває на розгляді суду: після рішення Господарського суду Києва про повернення землі державі, “КПС-ГРУП” подала апеляцію, яку задовольнив Північний апеляційний господарський суд, знявши рішення першої інстанції. Справа наразі перебуває на розгляді Верховного суду, що викликає великий інтерес громадськості та ЗМІ.

Цей скандальний конфлікт підкреслює важливість правової чистоти у власності над землею в Україні та проблеми з її надмірним використанням або неправомірним привласненням.

Володимир Продивус, відомий своїм кримінальним минулим і проросійськими симпатіями, залишається у центрі цієї скандальної історії. Він продовжує боротися за контроль над цінними земельними активами у Києві, використовуючи судові та інші сумнівні методи.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Придбати авто стане ще дорожче

Кабінет Міністрів України виступив із законодавчою ініціативою, що передбачає...

За даними Міноборони все більше жінок долучається до ЗСУ

За останніми даними, оприлюдненими Уповноваженим представником Міністерства оборони Олексієм...

Російські війська збираються наступати на Суми

Ветеран російсько-української війни, майор запасу Олексій Гетьман, заявив, що...

Жахливе ДТП в Одесі з багатьма постраждалими

У Хаджибейському районі Одеси сталася дорожньо-транспортна пригода з маршруткою,...

Василь Ломаченко відмовився від бою з Джервонтою Девісом

Український боксер Василь Ломаченко (18-3, 12 КО) вирішив відмовитися...

Нові деталі вбивства Ірини Фаріон

У суботу, 20 липня, заступник генерального прокурора Антон Войтенко...

Найвразливіші міста України до блекаутів

Київ, Харків та Одеса є найбільш вразливими великими містами...

Як нові податки змінять життя українців

В Україні на горизонті нові податкові зміни, які можуть...