Контракт на відновлення на 220 млн грн отримала компанія, пов’язана з заступником голови Херсонської ОВА Антоном Самойленком

Держава виділила значні кошти на відновлення інфраструктури Херсонської області, яка постраждала внаслідок російської агресії. Одним з найбільших контрактів на відбудову школи та сільської ради отримала компанія, з якою пов’язаний заступник голови Херсонської обласної військової адміністрації Антон Самойленко, повідомляє Bihus.info.

За інформацією розслідування, компанія “Глобал Білд Інжиніринг”, зареєстрована у Тернополі, виграла тендер на реконструкцію навчального закладу у Високопіллі на суму 130 мільйонів гривень. До цього вона в основному працювала з місцевими підрядниками, однак з кінця минулого року почала активно розширювати свою діяльність на території Херсонської області.

Крім тендеру на реконструкцію школи, компанія “Глобал Білд Інжиніринг” отримала контракт на відновлення селищної ради у Великій Олександрівці на суму 90 мільйонів гривень. Загальна вартість усіх контрактів становить 220 мільйонів гривень.

За даними журналістів, компанію придбала група бізнесменів, які раніше займалися ремонтом доріг на сході України. Крім того, “Глобал Білд Інжиніринг” отримала замовлення на ремонт доріг у Херсонській області на суму 70 мільйонів гривень. Для виконання цих робіт компанія планує орендувати техніку у “Донбасвугіллябуд”, власниці якої є Анна Самойленко, дружина заступника голови Херсонської обласної військової адміністрації Антона Самойленка.

Антон Самойленко підтвердив інформацію, оприлюднену журналістами, і зазначив, що він знайомий з багатьма представниками компаній, які отримують підряди на відбудову.

Компанія “Глобал Білд Інжиніринг” має зв’язки з іншими підприємствами, що брали участь у програмі “Велике будівництво”. Серед співвласників Першої української дорожньо-будівельної компанії, де раніше працював директор “Глобал Білд Інжиніринг”, є Олександр Гарбуз та Віктор Кіркішко, які також мають стосунок до фірм, що займалися дорожніми роботами в рамках програми «Велике будівництво».

Також відомо, що довгий час Наталія Нечепоренко була партнеркою Віктора Кіркішко та Олександра Гарбуза. Вона є близькою подругою ексзаступника голови Національної поліції Дмитра Тишлека.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Головного підрядника “Великого будівництва” Юрія Бойка звільнили від кримінальної відповідальності

Судова справа, яка тривала протягом декількох місяців, привела до...

ВАКС вимагає розслідування можливого незаконного збагачення голови НЕК “Укренерго” Кудрицького

Верховна адміністративна комісія справедливості (ВАКС) України прийняла рішення задовольнити...

Нардеп Ар’єв демонструє розкішне життя у Верховній Раді, увімкнені всі лампи і працюють кондиціонери

Український нардеп Олексій Ар'єв став об'єктом гострої критики після...

За корупцію тепер можна буде відкупитись, заплативши офіційно штраф

Верховна Рада України затвердила законопроєкт №11340, який став причиною...

Українські військові залишили Кринки, офіційної інформації поки не має

На передовій в Україні на островах Дніпра розгортаються нові...

За штрафи військовозобов’язаного можуть забрати майно, оформлене на дружину

Майно оштрафованого військовозобов'язаного можуть заарештувати, навіть якщо воно оформлене...

Солдата засудили за умисне вбивство цивільного у Харківській області

У Полтавській області суд засудив військовослужбовця до 9 років...

Ризикуючи життям українці рятуються від мобілізації

У статті для The Washington Post розглянуто складну ситуацію,...