Україна перемогла Словаччину у другому турі Євро-2024

У другому турі групового етапу чемпіонату Європи з футболу збірна України вразила своїх вболівальників та експертів важкою, але заслуженою перемогою над командою Словаччини. Гра, що відбулася на одному з футбольних полів Європи, стала справжнім випробуванням вольових якостей українських футболістів.

Рахунок на 18 хвилині відкрили словаки. Іван Шранц ударом головою на дальній стійці пробив у ворота українців.

До кінця першого тайму українці створили кілька небезпечних моментів, проте жоден з них не завершився голом. У другому таймі на 54 хвилині Україні вдалося провести вдалу атаку. Олександр Зінченко з лівого флангу передав Миколі Шапаренку, який впевнено відправив м’яч у сітку воріт суперника.

На 80 хвилині нападник Роман Яремчук, який вийшов на заміну, вивів збірну України уперед, забивши у ворота словаків вирішальний м’яч у матчі.