Нардеп Дмитрук взаємодіє з підозрюваним у державній зраді священиком УПЦ

Журналісти з Bihus.Info виявили докази співпраці Артема Дмитрука, народного депутата позафракційного блоку, з Сергієм Чертиліним, якого підозрюють у скоєнні п’яти злочинів проти України.Bihus.Info: Нардеп Дмитрук співпрацює з підозрюваним у держзраді священником УПЦ МП

За отриманою інформацією, що надана журналістами, підтверджується листування між підозрюваним Чертиліним та народним депутатом Дмитруком. У згаданому листуванні Чертилін звітує про результати зустрічі з Дмитруком, де останній висловив готовність до повної співпраці. Дмитрук висловив вдячність за юридичний аналіз щодо закону 8371, який стосується діяльності релігійних організацій і вдало переконав деяких депутатів. 

Сам Артем Дмитрук, у бесіді з журналісткою, підтвердив, що зустрічався для обговорення “захисту” УПЦ МП в Україні.

Пряма мова Дмитрука така: “Звичайно, ми зустрічались, звичайно, ми говорили. Чи обговорювали ми тиск на УПЦ? Звичайно, обговорювали. Чи розглядали ми можливі правки? Ну, можна сказати, що не розробляли, але розглядали. Проте ми щодня можемо спостерігати, як представники ПЦУ захоплюють храми, нападають на священиків, ображають прихожан і вчиняють інші незаконні дії проти громадян.

Я, Артем Дмитрук, стою на захисті прав усіх громадян України, незалежно від їхньої релігійної переконаності, расових ознак чи інших поглядів”.

У іншому чаті згаданий підозрюваний у державній зраді Чертилін згадує прізвище Культенко, якому, здається, передають правки до закону про Московську церкву в Україні.

Журналісти припускають, що може йтися про Артема Культенка, який є семінаристом Київської духовної академії Московського патріархату та народним депутатом від партії “Слуга народу”.

Дмитрук та Культенко утрималися від голосування за заборону російської церкви на першому читанні. При цьому обидва вони публічно висловлюють підтримку російського патріархату в Україні.

Варто відзначити, що Дмитрук відомий декількома скандалами. Він був одним із трьох “антивакцинаторів”, яких назвав глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія. Дмитрук був виключений з фракції “Слуга народу” у листопаді 2021 року.

У лютому 2024 року Дмитрук надав заставу за монаха Києво-Печерської Лаври ієродиякона УПЦ МП Павла Музичука, якого затримала Служба безпеки України за підозрою у виправдовуванні та визнанні правомірною збройної агресії РФ проти України.

12 березня 2024 року СБУ ліквідувала у Києві злочинну організацію, відому як медійний блок УПЦ МП, яка пропагувала релігійну ворожнечу. Очолювала цю організацію особа, яка входила до агентурного апарату російських спецслужб. За даними УПЦ, йшлося про Чертиліна.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Не варто сподіватись на миттєві результати від появи F-16 в українському небі

Українські Повітряні Сили зазначають, що швидкого ефекту від  літаків...

Українські водії в Польщі не зможуть працювати в таксі без польських прав

Відсьогодні водії, які здійснюють пасажирські перевезення в Польщі з...

Як і коли звертатися до поліції через порушення сусідів

Життя у многоквартирному будинку часто зводить нас з різними...

“Золоті унітази” для НАБУ

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) потрапило під критику через...

Україна планує перейти на нову систему нарахування соціальних виплат

Уряд України збирається впровадити базову соціальну допомогу та відмовитися...

Франція готує 26 українських пілотів для F-16

За інформацією видання Le Monde, Франція взяла на себе...

Реформа ТЦК поверне права людини суспільству

На думку адвоката Лихачова, реформування ТЦК може значно полегшити...

Що може призвести до використання ядерної зброї Путіним в Україні

Олександр Литвиненко, секретар Ради національної безпеки і оборони України...