Родина Володських, основний постачальник продуктів для ЗСУ, заборгувала всьому світу

На відео – той самий Владислав Володський, який на сьогодні є одним з основних постачальників продуктів до військових частин ЗСУ. Він на колінах просить пощади у невідомого кредитора, якому заборгував 500 тисяч – запис в стилі дев’яностих.

Важко повірити, але саме цьому бізнесмену з Запоріжжя довірили контракти на суми у мільярди гривень – через свої компанії Володський вже не перший рік займається забезпеченням військових харчами. Як так сталося, що настільки стратегічне питання в оборонній сфері держави під час війни нині залежить від діяльності сумнівного ділка, зрозуміти так само важко.

Деякі джерела вказують на вплив батька Владислава – Олексій Юрійович Володський ще до анексії Крима очолював в Джанкої великий завод.

Олексій Юрійович Володський

Там жив разом з дружиною Ларисою Георгіївною Володською. З часів керівництва крупним підприємством Володський – старший зберіг зв’язки з впливовими людьми, які зараз знаходяться при владі. Трошки старих контактів, трошки корупції – і родина Володських змогла буквально знищити та повністю прибрати з ринку старих гравців, ті компанії, які теж раніше брали участь в тендерах.

Лариса Георгіївна Володська

Ще більше занурити руки в тему поставок їжі Володським вдалося після того, як цього року право на проведення торгів щодо постачання продуктів до війська перейшло від Департаменту держзакупівель до державної агенції – Державного оператор тилу. І вже в квітні ТОВ «Твій хліб», яке пов’язують з батьком Владислава Володського, виграє торги та стає єдиним постачальником до військових частин від Чернігова до Ужгорода.

Владислав Володський

Тоді, навесні Володський повністю провалив контракти – протягом трьох тижнів близько п’ятдесяти відсотків військових частин в Україні не забезпечувалися замовленими продуктами. З військових частин посипалися численні скарги на гору на недоброчесного постачальника. Володському виставили штрафи, розірвали договір. Але саму справу зам’яли, проблему вирішили за рахунок державних резервів Міноборони. Але з липня стартує дія нового договору на постачання провіанту в армію. І Владислав Володський і далі продовжує працювати в цій системі. Годування військових частин в трьох областях України вже виграв консорціум «Фуд Груп».

Володський там виступає в якості операційника, також входять постачальники, які на жаль для них встигли відвантажити Володському товар в борг ще на ТОВ «Твій хліб», не отримали оплати. А тепер сподіваються отримати гроші назад.

Ані численні скандали навколо імені Володського, ані його неспроможність виконувати контракти досі не вплинули на рішення тих, хто відповідає в Україні за те, як годують військових. Сумнівні грошові оборудки Владислава Володського – вже давно не секрет та неодноразово висвітлювалися у ЗМІ. Зокрема, його борги перед партнерами, суми там фігурують астрономічні.

А Володський і далі продовжує брати продукти в борг. За попередніми даними, лише банкам він заборгував близько ста мільйонів гривень. Ще близько мільйона доларів – його борги в готівці. Та це не заважає ділку вести шикарний спосіб життя. Лише одній своїй коханці з онлі-фанс він подарував елітний автомобіль Порш 911, який дівчина успішно розбила, наїхавши на тварину на Козинській трасі. Втім угоди з ДОТом та довіра Міноборони дивом тримають Владислава Володського на плаву. З анонімних джерел вдалося з’ясувати, що Володський заробляє на різниці у вартості продуктів та ціни поставки, зазвичай вона складає 10-12 відсотків. При тому що сума за його контрактами складає майже 1,5 мільярди гривень. Але навіть таких «заробітків» йому, ймовірно не вистачає, щоб розрахуватися з усіма боргами. Ситуація настільки ганебна, що перед одним з кредиторів Володському навіть довелося ставати на коліна та благати про відстрочку.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Головного підрядника “Великого будівництва” Юрія Бойка звільнили від кримінальної відповідальності

Судова справа, яка тривала протягом декількох місяців, привела до...

ВАКС вимагає розслідування можливого незаконного збагачення голови НЕК “Укренерго” Кудрицького

Верховна адміністративна комісія справедливості (ВАКС) України прийняла рішення задовольнити...

Нардеп Ар’єв демонструє розкішне життя у Верховній Раді, увімкнені всі лампи і працюють кондиціонери

Український нардеп Олексій Ар'єв став об'єктом гострої критики після...

За корупцію тепер можна буде відкупитись, заплативши офіційно штраф

Верховна Рада України затвердила законопроєкт №11340, який став причиною...

Українські військові залишили Кринки, офіційної інформації поки не має

На передовій в Україні на островах Дніпра розгортаються нові...

За штрафи військовозобов’язаного можуть забрати майно, оформлене на дружину

Майно оштрафованого військовозобов'язаного можуть заарештувати, навіть якщо воно оформлене...

Солдата засудили за умисне вбивство цивільного у Харківській області

У Полтавській області суд засудив військовослужбовця до 9 років...

Ризикуючи життям українці рятуються від мобілізації

У статті для The Washington Post розглянуто складну ситуацію,...