Шмигаль заблокував будівництво захисту енергетичних обʼєктів

Останніми тижнями в Україні виникло значне збурення через втручання прем’єр-міністра Дениса Шмигаля у реалізацію важливого інфраструктурного проєкту. Згідно з опублікованими даними, у квітні відбулося призупинення робіт з будівництва третього рівня захисту для енергетичних об’єктів та водогону на Дніпропетровщині через фінансові розбіжності з ключовим підрядником проєкту, компанією Autostrada.

Так, миттєва і максимально деструктивна – Денис Шмигаль повністю зупинив всі платежі і дав доручення БЕБ та ДАСУ перевірити ціни і будівництво захисту енергетичних обʼєктів.

Виїхали, перевірили – ціни у Автострада найнижчі серед всіх підрядних організацій, а ступінь готовності – один з найвищих! По нашим обʼєктам всі перевіряючі підрозділи зафіксували єдину проблему – відсутність фінансування.

Реально втомився комунікувати не публічно з людьми, яким взагалі нічого в цьому житті не винен, значна частина яких, на моє глибоке переконання, випадково потрапили і перебувають на займаних посадах, прийшовши у владу чи політику виключно на підтримці і імені Володимир Зеленський і зараз роблять все для знищення його рейтингу та дистабілізації ситуації в середині країни.

Маю дуже прості і очевидні питання:

Чи розуміє очільник уряду, що українці свободолюбивий народ і методи ручних перевірок, тиску на бізнес, штучного блокування платежів, тільки зжимають пружину, яка точно вистрілить по зубам?

Чи розуміє Денис Шмигаль важливість будівництва третього рівня захисту обʼєктів енергетики, зокрема для населення, для бізнесу, для військових та недопустимість блокування реалізації цих проєктів?

Якщо очільник уряду не розуміє важливість будівництва третього рівня захисту, тоді чому були заключені відповідні договори і по ним літом 2023 року розпочалось фінансування?

Чи доповідає Денис Шмигаль Президенту, що він дає письмові доручення перевіряти компанії після їх публічної позиції на бездіяльність керівника уряду, зупиняє платежі по всім ключовим обʼєктам в країні, не виконує рішення Ставки Верховного Головнокомандувача та РНБО щодо будівництва і фінансування третього рівня захисту обʼєктів енергетики?

Чи можливий конструктивний діалог між очільником уряду і бізнесом?

Через бездіяльність Премʼєра Шмигаля, шляхом зупинки фінансування інфраструктурних обʼєктів, зокрема будівництва третього рівня захисту енергетичних обʼєктів і як наслідок неготовність захисту енергетичної інфраструктури країни – сьогодні в Україні енергетичний колапс!

Коли буде Денис Шмигаль особисто відповідати за зрив будівництва захисту енергетичних обʼєктів третього рівня?

Для розуміння ситуації – третій рівень захисту підстанцій, який виконує Автострада, відповідно до підписаних ще в травні 2023 року договорів, мав бути завершений до кінця червня 2024 року, але через відсутність фінансування – профінансовано тільки 10% вартості – утворились великі борги, через що роботи повністю зупинені і як результат третій рівень захисту не збудовано.

Це стосується всіх без виключення підрядних організацій, які здійснюють спорудження третього рівня захисту енергетичних обʼєктів!

Сьогодні борг перед Автострада майже 9 млрд грн.

Максим Шкіль

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Придбати авто стане ще дорожче

Кабінет Міністрів України виступив із законодавчою ініціативою, що передбачає...

За даними Міноборони все більше жінок долучається до ЗСУ

За останніми даними, оприлюдненими Уповноваженим представником Міністерства оборони Олексієм...

Російські війська збираються наступати на Суми

Ветеран російсько-української війни, майор запасу Олексій Гетьман, заявив, що...

Жахливе ДТП в Одесі з багатьма постраждалими

У Хаджибейському районі Одеси сталася дорожньо-транспортна пригода з маршруткою,...

Василь Ломаченко відмовився від бою з Джервонтою Девісом

Український боксер Василь Ломаченко (18-3, 12 КО) вирішив відмовитися...

Нові деталі вбивства Ірини Фаріон

У суботу, 20 липня, заступник генерального прокурора Антон Войтенко...

Найвразливіші міста України до блекаутів

Київ, Харків та Одеса є найбільш вразливими великими містами...

Як нові податки змінять життя українців

В Україні на горизонті нові податкові зміни, які можуть...