Близько 2000 працівників культури та медіа отримали бронювання від мобілізації

Близько 2000 працівників культури та засобів масової інформації отримали бронювання від мобілізації за поданням Міністерства культури та інформаційної політики. Про це заявив тимчасово виконуючий обов’язки міністра Ростислав Карандєєв під час круглого столу з журналістами у Миколаєві.

Він зауважив, що тема бронювання є дуже важливою, особливо для родин, чиї члени перебувають на фронті. Лозунг “все для фронту – все для перемоги” дуже актуальний, але також важливо розуміти, заради чого ведеться війна. Забезпечення сталості і стійкості цивільних процесів важливе в контексті війни, і частина фахівців культурної сфери та медіа має працювати для цього.

Карандєєв підкреслив, що обов’язок влади – забезпечити хоча б мінімальну спроможність функціонування кожного закладу культури, який не припинив свою діяльність навіть під час війни. Таким чином, бронювання отримали представники медіа та культурної сфери, проте лише до 50% їхньої кількості.

“1150 працівників культури та трохи більше 700 засобів масової інформації отримали бронювання від мобілізації за поданням Міністерства культури та інформаційної політики. Я готовий захищати кожну людину, оскільки це зроблено аргументовано за діючими нормами в Україні”, – підкреслив Карандєєв під час зустрічі у Миколаєві з журналістами.

Він також визнав, що сьогодні представникам влади не легко, іноді є бажання допомагати, але невідомо, як це робити належним чином. “Тому я прошу вас допомагати і надавати поради щодо того, як правильно формувати ідеї та їх логістику. Ми зараз працюємо разом з представниками громадськості, оскільки комунікація з громадськістю дуже важлива”, – додав тимчасовий міністр.

Він також підкреслив, що термін “місцеве самоврядування” передбачає, що люди стають активними учасниками владних процесів, а не лише споживачами її рішень. “Це означає, що ми не лише маємо право висловлювати свою думку, але й брати участь у розробці та реалізації проектів, які впливають на якість нашого життя”, – підкреслив він.

Раніше, тимчасовий міністр культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв заявив, що критика щодо бронювання працівників культурної та медійної сфер є несправедливою до тих, хто виконує свою роботу чесно та якісно.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Популярне

Поділитися дописом:

Більше подібного
ТУТ

Російська атака забрала життя шести людей у Запоріжжі

Внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя загинули шість людей, а...

Масовий виїзд: українські школярі залишають країну назавжди

Україна стикається з масовим відтоком дітей, які обирають навчання...

Росія затягує передачу тіла загиблої в полоні української журналістки

Тіло загиблої української журналістки Вікторії Рощиної, яка перебувала в...

Голова Ради резервістів відповів Безуглій

Через нестачу особового складу, що є однією з поточних...

Тоня Матвієнко відверто розповіла про кризу у шлюбі

Відома українська співачка Тоня Матвієнко, донька легендарної артистки Ніни...

Час готувати Київ до оборони – військовий оглядач

Допоки війна триває, Київ не може вважати себе повністю...

Чому військові залишають позиції та як вирішити проблему

Проблема самовільного залишення частин (СЗЧ) в українській армії набуває...

Після вітряної негоди в Україну прийде стабільна осіння погода

Цього тижня українцям обіцяють більш спокійну осінню погоду. Після...